26 Січ 2024, 12:43

Білборди повідомили, що шафа IKEA добре підходить для зберігання корупційних €75 800

IKEA розмістила на вулицях Португалії рекламну кампанію, яка нагадала про операцію «Інфлюенсер», що призвела до відставки прем’єр-міністра країни Антоніу Кошти та падіння уряду.

Білборди в різних частинах країни рекламували книжкову шафу з текстом «Добре підходить для зберігання книг. Або 75 800 євро». Саме таку суму влада знайшла в листопаді під час обшуків в офісі Вітора Ескарії, керівника апарату прем’єр-міністра.

Гроші були заховані в різних конвертах, книгах і коробках з-під вина. Тоді Антоніу Кошта заявив, що не знав про те, що керівник апарату зберігає гроші у своїй офіційній резиденції в Сан-Бенту.

Кампанія стала вірусною в соціальних мережах за останні кілька годин і викликала найрізноманітніші реакції.

Шведський ритейлер меблів зазначив, що «він є частиною повсякденного життя португальців протягом 20 років» і що йому подобається «розробляти кампанії, які відображають реальне життя».

ІКЕА заявила, що «це було відправною точкою для цього та інших білбордів, які розмістили в містах протягом наступних кількох тижнів», підкреслюючи, що рекламна кампанія не має «жодного наміру чи мети зробити будь-який внесок у партійні дебати та поточний передвиборчий контекст в країні».

«Ми дивимося на наші кампанії, як і на самих себе, з почуттям гумору, і часто як на спосіб зняти напругу у світі, де нерви дедалі більше на межі», — зазначила компанія.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео