27 Гру 2022, 11:29

Байєр підтримує медичну та продовольчу безпеку України

«Байєр» — одна з провідних компаній світу, яка спеціалізується в сфері охорони здоров’я та сільського господарства і робить свій внесок у покращення здоров’я людей та забезпечення харчами населення світу відповідно до свого бачення «Світ без хвороб та голоду». Сталий розвиток є невіддільною частиною стратегії розвитку бізнесу компанії.

З початку повномасштабної війни в Україні компанія «Байєр» підтримує медичну та продовольчу безпеку України у двох важливих напрямах: охороні здоров’я та сільському господарстві.

Наразі компанія вже надала допомогу на суму майже €15 млн та продовжує свою підтримку

Вже у лютому та березні компанія виділила €3 млн у фонд підтримки, а працівники з усього світу зібрали понад €1 млн благодійних внесків. Наразі компанія вже надала допомогу на суму майже €15 млн та продовжує свою підтримку. Компанія і надалі працює заради забезпечення медичної та продовольчої безпеки України, задовольняючи потреби нашої країни в цей непростий час.

Підтримка сфери охорони здоров’я

Компанія «Байєр» підтримує Україну та українських пацієнтів у цей складний час та надає благодійну допомогу населенню ліками. Зокрема, «Байєр» передав низку лікарських препаратів (протизапальні, серцево-судинні, антигістамінні, онкологічні, діагностичні препарати) та понад 164 000 упаковок вітамінів Міністерству охорони здоров’я та кільком медичним установам України. Компанія передала офтальмологічне обладнання медичним закладам Чернігова, Миколаєва та Сум.

А з вересня компанія безкоштовно буде надавати протягом року пацієнтам медзакладів життєво необхідний лікарський засіб власного виробництва для лікування серцево-судинних захворювань – на суму орієнтовно €3,4 млн.

В грудні «Байєр» зробив пожертву в розмірі 1,3 мільйона євро платформі UNITED24

В грудні «Байєр» зробив пожертву в розмірі 1,3 мільйона євро платформі UNITED24 – ініціативі Президента України Володимира Зеленського, створеній для відбудови України. Кошти будуть спрямовані на рахунок Міністерства охорони здоров’я України для відбудови двох медичних закладів, що постраждали від війни:

  •  650 тис. євро для відновлення інфраструктури та капітального ремонту Чернігівського медичного центру сучасної онкології. Медичне обладнання та приміщення центру зазнали значних ушкоджень внаслідок обстрілу російської артилерії. Оновлена інфраструктура центру допомагатиме хворим отримувати висококваліфіковане лікування та сприятиме їх подальшій реабілітації.
  • 650 тис. євро на придбання обладнання для проведення нейрохірургічних втручань та забезпечення повного процесу лікування і реабілітації пацієнтів Інституту нейрохірургії імені Ромоданова.

Підтримка сфери сільського господарства

Одна з найбільших проблем для агросектору України – це значне забруднення ґрунту та його непридатність унаслідок обстрілів чи мінування. З початку війни значні території землі були повністю або частково забруднені протипіхотними мінами та боєприпасами, що не розірвалися або покинули, в тому числі значні частини сільськогосподарських угідь, де зараз неможливо вести сільське господарство. Щоб допомогти українським фермерам, залишатися в безпеці та забезпечити майбутній урожай, не ризикуючи своїм життям, очищення землі від вибухонебезпечних боєприпасів має життєво важливе значення. «Байєр» приєднався до очищення території України від мін та боєприпасів, що не розірвалися, і виділив 825 тис. євро організації Fondation Suisse de Déminage для придбання великої машини розмінування. Ця машина допоможе швидше розмінувати великі площі.

Навесні та влітку для посівної кампанії понад 1250 дрібних фермерських господарств отримали від «Байєр» близько 26 000 мішків насіння кукурудзи, а понад 500 фермерських господарств – дві тисячі мішків насіння ріпаку. Постачання гуманітарного насіння дозволило фермерам засіяти понад 30 000 га полів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео