22 Бер 2022, 10:09

АТБ, Сільпо, Фора оголосили про закриття десятків магазинів

Мережі супермаркетів «АТБ-Маркет», «Сільпо» та «Фора» оголосили про закриття десятків магазинів.

Компанія «АТБ-маркет» запропонувала опорні магазини, де буде сформовано повний асортимент продуктів харчування та товарів першої необхідності. У Києві АТБ залишає лише 34 магазини з близько 130 існуючих.

«У зв’язку з напруженою ситуацією, виникненням локальних бойових зіткнень та постійною повітряною загрозою існують суттєві труднощі з безперебійним постачанням продуктів харчування до магазинів», – повідомляє АТБ.

Мережа «Сільпо» тимчасово зачиняє деякі маркети в Києві та Київській області, Житомирській області, а також два в Чернігівській. Будуть працювати лише 115 супермаркетів.

«У зв’язку з воєнними діями ми перебудовуємо наші логістичні маршрути та налагоджуємо постачання. Як тільки зможемо повноцінно забезпечувати поставки, ми відразу відкриємо магазини», – повідомляє «Сільпо».

«Фора» зачинила 16 магазинів у Києві, Ірпені, Гостомелі, Коростені, Коцюбинському, Вишневому, Глевасі, Гатному, Броварах та в інших населених пунктах Київської області.

«У зв’язку з воєнними діями будівлі магазинів було пошкоджено, тепер вони є небезпечними для наших гостей та співробітників. Нам прикро, що доводиться це робити, та безпека людей для нас на першому місці. Впевнені, що перемога України прийде дуже скоро, і ми зможемо якомога швидше відновитися й знову зустрічати своїх гостей у цих магазинах», – йдеться на сайті «Фори».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео