07 Лют 2023, 17:31

Apple зняв боллівудський фільм про кохання на iPhone

Apple випустив короткометражний музичний фільм у стилі Боллівуду – свій перший фільм, знятий на iPhone, створений в Індії.

Фільм, створений агенцією TBWA \ Media Arts Lab у співпраці з всесвітньо відомим режисером Вішалем Бхардваджем, покликаний прославити світову популярність індійської хінді кіноіндустрії.

«Fursat» — це музична історія кохання, яка слідує через минуле, сьогодення та майбутнє з розвитком історії.

30-хвилинний фільм, який буде показаний на YouTube, а також у діджитал та соціальних мережах, супроводжується закулісним відео, в якому розповідається, як було знято фільм.

Режисер сказав: «Настрій, якого ми досягли, пов’язаний із поєднанням сильних сторін iPhone, чого неможливо досягти на звичайній плівковій камері».

«У мене ніколи раніше не було такого масштабу у моєму фільмі. Я думаю, що це виходить за межі того, що дає вам так багато свободи. iPhone вивів усіх та кожного на цей рівень, технічно ви можете бути на одному рівні з будь-яким режисером».

Бхардвадж працював разом із оператором-постановником Свапнілом Сонаваном над створенням фільму, який є першим повноцінним музичним фільмом, знятим на iPhone.

У фільмі використані слова Гульзара, одного з найвідоміших поетів Індії, і вокал індійського співака Сукхвіндера Сінгха, а також індійського композитора та співака Кайлаша Кхера.

Хореографію фільму поставив один із найбільших сучасних хореографів хінді-кіно Шіамак Давар. Зірки фільму – актори-початківці Ішан Хаттер і Ваміка Габбі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео