16 Вер 2022, 15:33

«Антошка» відзначає ювілей, підтримуючи родини, потерпілі від війни

Дитячі магазини «Антошка» вже 25 років працюють для того, щоб допомагати батькам ростити дітей модними, розумними та здоровими.

З перших днів війни дитячі магазини були поруч зі своїми маленькими клієнтами. Харчування для лікарень, засоби гігієни для дитячих домів та пренатальних центрів, іграшки та солодощі для волонтерів харківського та київського метро, допомога фондам та громадськім організаціям товарами, знижками та навіть логістикою – це, та безліч іншого стало значною частиною «Антошка» воєнного часу. А вже з 1 червня благодійні внески «Добродія» від клієнтів «Антошка» допомогли перерахувати до фонду «Клуб Добродіїв» майже два мільйоні гривень. 

Чому? Тому що діти мають бути щасливими. Тому «Антошка» відзначає свій ювілей, підтримуючи родини, що потерпіли від війни, разом з благодійним фондом «Клуб Добродіїв»

25 вересня «Антошка» відзначить 25 років. І кожен благодійний внесок Добродія, що буде куплений в магазинах «Антошка» в цей день за 10 грн, буде збільшений до 25 грн. 

В магазинах «Антошка» зроблене спеціальні зони товарів. До 25% від їх придбання з 19 до 25 вересня буде теж перераховано у благодійний фонд «Клуб Добродіїв».

Навіть ляльки Barbie теж зможуть допомогти дітям: колекцію ляльок «Barbie – пані Україні» та «Barbie – мрійники та винахідники», що належить «Антошка», буде виставлено на благодійній аукціон.

За допомогою Аукціонного дому UNC, з 19 по 25 вересня пройде онлайн-аукціон Barbie в образах відомих українців. За посиланням можна придбати унікальну штучну ляльку, зроблену відомими лялькарями України, та бути впевненим, що усі гроші підуть на допомогу дітям.

Привітати «Антошка» у соцмережах можна за допомогою Instagram-маски. Вдячність «Антошка» – це донат до благодійного фонду за кожне використання маски. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео