31 Жов 2022, 13:00

Анімаційний ролик показав радісні сімейні спогади, створені святковими стравами

Напередодні різдвяного сезону американська мережа супермаркетів The Kroger Co. випустила свій святковий фільм «Today’s Holiday Moments are Tomorrow’s Memories». У фільмі розповідається історія сімейних святкових спогадів, створених за допомогою святкових сімейних страв.

Глядачі знайомляться з персонажем Кроджі, який проводить святковий сезон та згадує, що найкращі спогади виникають за частуванням зі своєю родиною. Фільм створений у співпраці з продюсерською компанією Hornet та креативним агентством DDB.

«Як бакалійники в Америці, ми розуміємо, яке значення їжа та традиції відіграють у нашому житті, — сказав Стюарт Ейткен, старший віце-президент Kroger та директор з продажу та маркетингу. «Немає нікого, хто міг би об’єднати їжу та спогади так, як Kroger. Ми серйозно ставимося до тієї ролі, яку їжа відіграє у житті наших клієнтів, особливо до особливих святкових страв. Сім’ї та друзі проводять деякі зі своїх найщасливіших моментів за їжею, і ми хочемо, щоб наші клієнти знали, що Kroger тут, щоб зробити це простіше та доступніше, ніж будь-коли».

Kroger працював із володаркою премії «Греммі» співачкою та автором пісень Колбі Кайлат над записом спеціальної версії пісні «Iris», спочатку написаної Goo Goo Dolls у 1998 році.

«Команда Kroger Marketing, DDB та Hornet справді створили незабутні враження, – сказав Том Дункан, віце-президент Kroger з маркетингу. «Я так пишаюся тим, що вони змогли втілити у життя, і так радий поділитися цим із нашими клієнтами. Святкові обіди у родинному колі залишають прекрасні спогади, і я сподіваюся, що цей фільм спонукає кожного з наших клієнтів створити власну книгу рецептів, наповнену стравами, якими можна «насолоджуватися всією сім’єю».

На додаток до короткометражного фільму компанії випустили розмальовку для друку зі сценами та рецептами фільму.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео