17 Тра 2024, 13:55

Акула для Азову та 124 млн на дрони: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Допоможи долати ворога — подаруй Азову акулу на 10-річчя

Артилерійська розвідка бригади «АЗОВ» потребує 2 комплекси MINI SHARK, і кожен бажаючий може допомогти. Привітати «АЗОВ» з 10-річним ювілеєм мережа EVA та фонд tech-спільноти KOLO пропонують донатом на збір «Розправ крила». Вартість одного комплексу MINI SHARK складає 3 550 000 грн. Зібрати організаторам наразі вдалось 1 464 210 грн. Загальна мета — акумулювати 7 100 000 грн на 2 комплекси. Учасники програми лояльності EVA МОЗАЇКА можуть спрямувати на збір «Розправ крила» свої бонуси в мобільному застосунку EVA або на касі магазину. Для тих, хто не має бонусів, проте має бажання долучитися, доступна можливість переказати кошти на сторінці проєкту.

Vodafone Україна та PULSE об’єдналися заради порятунку поранених

Благодійний фонд PULSE, що розвиває тактичну медицину в Україні, та компанія Vodafone Україна розпочали реалізацію проєкту з організації стабілізаційних пунктів у прифронтових зонах. Проєкт складається з двох основних етапів: навчання військово-медичного персоналу переливанню крові; забезпечення обладнанням для переливання та зберігання крові прифронтових стабілізаційних пунктів. Будуть готуватися додаткові групи медиків-інструкторів. Проєкт реалізується у партнерстві з Українським центром трансплант-координації відповідно до дорожньої карти Міністерства охорони здоров’я. У межах проєкту вже підготовлені 2 інструкторські групи. За планом протягом трьох місяців будуть підготовлені 4-5 груп медиків бойових бригад Корпусу морської піхоти ЗСУ та забезпечено обладнанням для зберігання, транспортування та переливання крові щонайменше 4 стабілізаційних пункти.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь
«Нічне пекло для ворогів»: Стерненко, Лачен і monobank оголосили збір на дрони з тепловізорами

Стерненко, Лачен і monobank оголосили збір для допомоги ЗСУ, метою якого було зібрати 124 млн грн. Для досягнення мети було використано механіку «Дружніх зборів», які були раніше представлені monobank. На них планують закупити 3000 дронів із тепловізорами: 1000 дронів PEGAS і 2000 дронів SHURIKEN. Частина дронів вже потрапила на фронт і допомагає українським військовим. До збору долучилися такі компанії: Аврора, VARUS, tabletki.ua, Riot Division, Comfy та інші.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео