14 Вер 2023, 16:58

Акторки оспівали красу американських міст у роликах від BBC

Прагнучи залучити більше туристів до Сполучених Штатів, BBC StoryWorks, студія брендованого контенту BBC Studios, та Brand USA, маркетингова організація у сфері туризму, запустили останню частину своєї кампанії «USA Through Film», започаткованої у 2016 році.

Ролики за участі акторок Мері Стінбурген, Яя ДаКоста та Джордани Спіро закликали громадян усього світу відвідати Америку.

Кампанія офіційно стартувала 12 вересня з виходом трьох захоплюючих відеороликів. Вона має на меті надихнути людей з усього світу дослідити красу та яскраву культуру Сполучених Штатів. Всього буде випущено 7 роликів.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У першому з них акторка та співачка Мері Стінбурген оспівує краєвиди свого рідного міста Літл-Рок, що у штаті Арканзас.

У другому ролику акторка і модель Яя ДаКоста захоплюється гламурною історією та культурою Нью-Йорка.

У третьому кліпі акторка та режисерка Джордана Спіро оспівує Новий Орлеан, штат Луїзіана, від історичного Французького кварталу міста до його музичної значущості.

«Ми раді співпрацювати з Brand USA, щоб використати наші можливості сторітелінгу та охоплення бренду для створення захоплюючого серіалу, який викликає цікавість і запалює бажання дослідити неймовірне розмаїття, яке пропонують Сполучені Штати, — сказав Тім Востні, старший віце-президент з продажу та комерційного контенту в Північній та Латинській Америці на BBC Studios. — Подорожувати — це не просто відвідувати нові місця, це відкривати для себе історії, які роблять ці місця живими, і ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб наблизити глядачів до прихованих перлин та знакових місць, які роблять цю країну особливою».

Чотири інші фільми заплановано випустити у прокат у листопаді. Вони будуть присвячені Балтимору, Вашингтону, Чикаго та Лос-Анджелесу.

Серіал буде доступний по всьому світу, окрім Великої Британії та США, на BBC News, а також на GoUSA TV, через контент-хаб USA Through Film на bbc.com та через соціальні мережі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео