29 Июн 2022, 11:28

Airbnb заборонив вечірки в орендованому житлі

Сервіс оренди житла Airbnb заборонив вечірки в орендованому житлі.

Раніше Airbnb дозволяли господарям діяти на свій розсуд і дозволяти вечірки, коли це доречно у їхньому будинку та районі. Наприкінці 2019 року в компанії посилили заходи, щоб заборонити як вечірки з відкритим запрошенням (тобто ті, що рекламуються у соціальних мережах), так і оренду будинків для вечірок, які перетворилися на неприємності для мешканців району. На той час також було запущено лінію підтримки сусідів у низці юрисдикцій, щоб сусіди могли безпосередньо повідомляти Airbnb про будь-які проблеми, що допомогло забезпечити дотримання заборони на будинки для вечірок.

Коли вибухнула пандемія, багато барів та клубів закрилися або обмежили свою відвідуваність, в компанії почали бачити, як деякі люди влаштовують вечірки в орендованих будинках, у тому числі через Airbnb. Airbnb це турбувало як через руйнівний характер несанкціонованих вечірок, так і через ризик поширення вірусу на них. Таким чином, було оголошено про заборону вечірок спільноті Airbnb «на користь громадської охорони здоров’я».

Згодом заборона стала набагато більшою, ніж міра громадської охорони здоров’я. Це перетворилося на основну політику спільноти щодо підтримки Господарів, які надають житло, та їхніх сусідів.

Ця практика виявилась «ефективною», пишуть у Airbnb. Тому зараз це вирішили заборонити офіційно.

Деструктивні вечірки та заходи будуть, як і раніше, заборонені, у тому числі збори з відкритим запрошенням. Суворою забороною, як і раніше, залишатиметься і нерухомість, тобто «Будинок для вечірок».

Політика, як і раніше, передбачає серйозні наслідки для гостей, які намагаються порушити ці правила, від призупинення дії облікового запису до повного видалення з платформи. У 2021 році понад 6600 гостей було відсторонено від доступу до Airbnb за спробу порушити нашу заборону на проведення вечірок. У цих випадках компанія також працює над тим, щоб захистити хостів від матеріальних збитків за допомогою AirCover for Hosts.

У компанії розробили оновлену політику за участю членів нової коаліції Airbnb Trust & Safety Advisory Coalition, і продовжать роботу над покращенням політики на основі відгуків партнерів, Господарів, лідерів спільноти, політиків та інших осіб.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео