03 Лис 2023, 17:37

Айдентика «Ковальської» отримала нагороду Red Dot Award

За підсумками міжнародного конкурсу Red Dot Award Група «Ковальська» відзначена нагородою в категорії Brands & Communication Design за дизайн нової корпоративної айдентики.

Новий логотип і візуальний стиль «Ковальської» розробили у дизайн-бюро Spiilka. В основі концепції залишилась літера «К», відображена як алюзія на модерністські індустріальні символи, популярні в 1950-60-х роках: перші роки діяльності підприємств, які нині формують промислово індустріальну Групу «Ковальська».

Міжнародний конкурс дизайну Red Dot Design Award щороку збирає тисячі заявок від компаній по всьому світу. Кращі роботи відбирає компетентне журі в галузі дизайну продукту, комунікаційного дизайну та концепт-дизайну. 

Переможні проєкти стають частиною найбільшого онлайн-архіву сучасного дизайну. Варто додати, що нагороджені бренди та творчі роботи представлятимуться широкій аудиторії не тільки онлайн, а й офлайн у Берлінському музеї комунікацій та Музеї дизайну Red Dot в Ессені. Серед інших виставкових місць, музей у Сямень та Сінгапур.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео