18 Лис 2023, 13:01

15 зірок спорту, 3 знімальні дні та місяць постпродакшена: FAVBET презентував новий бренд-кампейн

Мета бренд-кампанії — створити не просто розважальний контент, а донести до аудиторії важливість відпочинку в цей час, і що саме спорт може стати необхідною підтримкою.

Подивитися відео кампанії «Спорт підтримає тебе» можна за посиланням.

Для FAVBET, як одного із лідерів української індустрії розваг, подібна комунікація — маст хев. Компанія відчуває відповідальність за меседжі, які транслює на аудиторію. Особливо під час війни.

Бренд-команда FAVBET протягом місяця працювала над тим, як вирішити головну бізнес-задачу — закріпитися на лідерських позиціях у своїй сфері. Паралельно з тим актуалізувалися болі та проблеми аудиторії. Як підтримати, зарядити емоціями українців у час постійного стресу та втоми? 

На передній план виносилася саме головна емоційна проблема аудиторії, а не продукт та бенефіти від його використання. 

Щодо того, хто б взявся за виконання креативної частину цього брифу, сумнівів не було. FAVBET звернувся по допомогу до друзів з креативного агентства Taktika.

Коли ми думали над ідеєю та форматом ролика, то хотіли знайти масштабний посил. Нам здається, FAVBET як бренд-лідер має виступати з позицією, яка виходить за межі продукту, і взяти на себе пропагування спорту в цілому. Зараз це особливо доречно, бо що заняття спортом, що простий перегляд якоїсь спортивної трансляції вдома на дивані може допомогти хоч якось відпочити та відновити сили.
Роман Гурбанов
креативний директор агенції Taktika

Головний меседж транслювали через партнерів та амбасадорів FAVBET: гравців Шахтаря, Дар’ю Білодід, Юлію Герасимову, кіберспортсменів, гравців національної збірної з баскетболу та хокею. Усі вони зображені у звичному, професійному середовищі, і що головне — самі озвучують текст. Саме це додало трушності та правдивості відео.

Залучення такої кількості медійно впізнаваних персонажів викликало неабиякі труднощі: час, логістика, складна організація. Та завдяки професіоналізму продакшену Electric Sheep Film проблема була вирішена.

Найскладнішим викликом проєкту став його масштаб, логістика та організація — на 3 знімальні дні треба було зібрати разом та скоординувати таку кількість відомих спортсменів, вписати зйомки у їхні щільні тренувальні графіки та встигнути виконати на майданчику всі завдання в умовах обмеженого часу. Участь спортсменів у кожному кадрі була розписана практично щохвилини.
Андрій Копоц
виконавчий продюсер Electric Sheep Film

Чи виправдали себе ці колосальні сили на реалізацію проєкту — покаже лише час. Та вже зараз команда FAVBET задоволена результатом роботи з Taktika та Electric Sheep Film. А ще у FAVBET впевнені, що лише соціально відповідальний підхід до створення реклами в цей час може дати успіх.

Надалі компанія планує розвивати бренд-кампейн за допомогою різних інструментів та форматів, щоб донести меседж серед більшої кількості аудиторії. Тож варто чекати на нові цікаві проєкти від FAVBET.

І пам’ятаємо: спорт завжди підтримає тебе.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео