З 9 червня по 4 серпня в рамках проєкту «ПоколінняUA» представники мережі EVA провели з експертами Української академії лідерства серію онлайн-інтерв’ю, записи яких відтепер доступні на YouTube-каналі EVA.
Плейлист, що можна переглянути за посиланням, стане корисною знахідкою для дбайливих батьків, які прагнуть порозумітися зі своїми дітьми-підлітками, бути для них справжніми наставниками: допомогти в розвитку необхідних на майбутнє компетенцій та у пошуку власного шляху.
Завдяки 9 легким та пізнавальним відео можна отримати безліч інсайтів та дізнатись
- які навички стануть корисними для підлітків у майбутньому;
- як допомогти дитині обрати освіту сьогодні;
- як знаходити спільну мову з підлітком;
- як стати ментором та прикладом для підлітка;
- як пізнати себе, свої сильні сторони та зони розвитку;
- як розвинути у собі цілісну особистість;
- як налагодити комунікацію;
- як стати тою зміною, яку хочеш бачити у світі;
- які навички допомагають рухатися вперед і досягати бажаного.
Для тих, хто віддає перевагу читанню, статті з основними висновками кожного інтерв’ю, а також багато іншої корисної інформації, доступні на сайті EVA BLOG.
«Реалізуючи проєкт «ПоколінняUA», ми ставили перед собою мету допомогти батькам у питаннях виховання їхніх дітей. Звичайно, ніхто не знає рецепту успіху, бо інгредієнти цієї хитрої страви завжди різні. Як, власне, і розуміння того, що є успіхом. Проте, залучаючи досвідчених експертів, які не один рік досліджують відповідну проблематику, ми принаймні намагались дати батькам і підліткам певні орієнтири у світі, що стрімко змінюється. За період проєкту на Facebook-сторінці «Клуб щаслива мама», де ми робили анонси, рівень взаємодії та кількість підписників вікової групи 35-45 років зросли на 18% та 20% відповідно. Це певним чином дає зрозуміти, що ми змогли зацікавити саме ту аудиторію, до якої зверталися. Проте я цілковито впевнена, що інформація, котру ми зібрали, може стати корисною набагато більшій кількості батьків. Тому запрошую всіх з нею ознайомитись та, головне, застосувати на практиці», — підсумувала керівниця напряму комунікаційних клубів EVA Марія Гончаренко.