28 Тра 2024, 14:02

Їжаки, єноти, мініпіги: з якими тваринами подорожують українці

Сьогодні в Україні більш ніж половина власників беруть улюбленців у поїздки, а 83.5% мандрівників на BlaBlaCar позитивно або нейтрально ставляться до тварин в авто. Такі результати опитування про подорожі з домашніми улюбленцями, яке у квітні 2024 року провів BlaBlaCar.

Найкращий транспорт для домашніх улюбленців 

З-поміж трьох варіантів (автобус, поїзд, авто) найзручнішим видом транспорту для поїздок із тваринами респонденти обрали автомобіль. У салоні авто більше вільного простору, до того ж там можна власноруч наглядати за своїм улюбленцем і робити регулярні зупинки на туалет. Для тих, у кого немає власного авто, карпул — найоптимальніший варіант.

Пет-френдлі водії

В Україні поступово зростає кількість водіїв, які погоджуються брати в салон тварин. У 2023 році вже понад 80% водіїв на платформі BlaBlaCar були пет-френдлі. За останні шість років цей показник зріс майже на 20%. Проте майже для всіх респондентів важливим є дотримання певних правил перевезення тварин:

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
  1. повідомляти, що їдеш із твариною, на випадок, якщо у водія чи пасажирів є алергія;
  2. мати повідець для собак та переноску для котів і менших тварин; 
  3. за домовленістю взяти плед або іншу підстилку, щоб хутро тварини не потрапило на сидіння. 

Також більшість опитаних зазначили, що найкраще брати в дорогу улюбленців, які нормально переносять поїздки та поводяться під час них спокійно.

Які улюбленці є найкращими попутниками?

За результатами опитування, найприємнішими попутниками в дорозі є песики й коти, але користувачі BlaBlaCar також голосували за хом’яків, папуг, щурів, ящірок і мініпігів. 

Більшість респондентів вважають безпечними й екзотичних улюбленців, яких, однак, зустрічали в BlaBlaCar лише 6% опитаних. Найпопулярнішими з таких стали змії й черепахи, а також мандрівники подорожували з птахами, павуками, єнотами, мавпами, тхорами та ін.

Переваги мандрівок із тваринами

Тварини часто стають цікавою темою для розмов і роблять спільні поїздки веселішими — так вважає майже кожен другий користувач BlaBlaCar. Респонденти поділилися цікавими історіями про те, як тварини заспокоювали одне одного, розважали дітей та допомагали власникам будувати взаємини. 

Історії, якими поділилися користувачі в опитуванні:

Дослідження проводилось методом онлайн-анкетування з 18 квітня до 2 травня 2024 року серед користувачів BlaBlaCar в Україні. У ньому взяли участь 2 625 респондентів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео