09 Чер 2023, 16:18

Вівчарка-водолаз, пес-зв’язковий та інші: українським собакам-рятувальникам присвятили супермаркет

Сьогодні у Чорноморську Одеської області було відкрито новий «Сільпо». Це перший «Сільпо» у цьому місті, торговельна площа становить 900 кв.м.

Команда «Сільпо» вирішила присвятити дизайн магазину собакам-супергероям. У 2016 році у Чорноморську біля поліклініки встановили пам’ятник сенбернару Лорду. Вірний пес більше 10 років продовжував чекати свого померлого господаря біля будівлі медичного закладу, у якому той працював. Лорд був улюбленцем жителів міста і став символом вірності і відданості.

Дизайн магазину виконаний у стилі коміксів про українських чотирилапих героїв. Собака-психолог Чапа з запорізького ДСНС допомагає дітям-переселенцям. Черкаська вівчарка-водолаз Найда займається пошуковими та водолазно-рятувальними роботами. Рятівник з Києва – лабрадор Чегеваро, який діставав людей з-під завалів будинку. Пес-зв’язковий Лабусь, який був на службі в УПА. Ці, а також інші історії проілюстровані на стінах яскравого магазину.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Вивіски у торговельному залі зроблені у формі «спіч-бабл», як ще одне нагадування про стиль коміксів. Касові лайт-бокси виконані у формі емблеми супер героя. Велику увагу приділено саме ілюстраціям, на яких розказано про реальні, героїчні історії собак. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео