24 Мар 2022, 17:58

Від кондитера до організатора фестивалів: креативна допомога Україні

Весь світ намагається допомогти Україні. Від відомого пекаря до організатора музичних фестивалів, який підключає всі свої зв’язки для відправки товарів в Україну. Сан-Франциско, як і весь світ, знаходить унікальні способи допомоги.

«Я просто почувалася абсолютно безпорадною», — сказала відомий кондитер із Сан-Франциско Мішель Полцині. Вона почала збирання коштів після того, як побачила в новинах нескінченні бомбардування України. Полцині спекла сотні шарів свого знаменитого медового пирога, і в процесі зібрала 17 тисяч доларів на гуманітарну допомогу.

«Є бабусі, які вчаться поводитися зі зброєю. Звичайні люди роблять незвичайні речі. Ті люди можуть щось зробити, то і ви можете зробити щось», — сказала Полцині.

Євген Тарасов, співробітник Google та організатор музичних фестивалів, використовує свої навички та зв’язки для збору коштів. Він нещодавно запустив проект Hearts for Ukraine, щоб доставляти необхідні ресурси туди, де вони найпотрібніші. Цього тижня вони доставляють предмети першої необхідності до двох дитячих будинків та лікарні в Україні, і це ще не все.

«Все це дійсно важливо, і якщо ви можете допомогти цій конкретній людині, це дійсно важливо», — сказав Дмитро Кушнерук, генеральний консул України у Сан-Франциско.

У вівторок Кушнерук був присутній на зборі коштів, організованому Республіканською партією Contra Costa, на купівлю бронежилетів для українських солдат-добровольців через Українсько-американську координаційну раду. Організатори кажуть, що захід зібрав понад 28 тисяч доларів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео