04 Сер 2022, 10:58

В Україні стартував спецпроєкт, що здійснює мрії дітей

Компанія Franchise Group запустила спецпроєкт зі збору коштів для благодійного фонду “Діти Героїв”. Проєкт має назву “Масштабуй добро” – кожен може допомогти втілити мрії тим, в кого війна забрала таку можливість. 

Таким чином команда Franchise Group вирішила відзначити день народження компанії – замість гучних вечірок для себе влаштувати свято іншим. 

Мета проєкту – зібрати 1 000 000 гривень до кінця серпня. Всі кошти одразу перераховуються фонду “Діти Героїв” – благодійній організації, що надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні. Кожну дитину фонд підтримує до її повноліття, надаючи фінансову, гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу, а також сприяє в організації навчання, дозвілля та хобі.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Зараз під опікою фонду знаходиться 514 дітей різного віку – від 4 місяців до 17 років. 

Динаміка останніх місяців говорить про те, що до кінця року їх буде більше 5 тисяч. І “Масштабуй добро” має на меті допомогти кожній дитині.

В рамках проєкту команда запитала у дітей, про що вони мріють і чого б хотіли на власні дні народження. Листи дітей також можна знайти на сайті. Цікавим є те, що мріють діти не про такі уже і захмарні речі: велосипед, аквапарк, набір-конструктор або просто сходити у ресторан із сім’єю. Але все це, звісно, після мрій про мир. Докладніше із мріями можна ознайомитися на сайті проєкту, а із дітьми на сайті самого фонду.
До проєкту можна доєднатися, задонативши на сайті.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео