В Instagram створили першу офіційну сторінку ШІ Тараса Шевченка
04 Січ 2024, 11:40

В Instagram створили першу офіційну сторінку ШІ Тараса Шевченка

Національний музей Тараса Шевченка та RAVATAR презентували першу офіційну Instagram-сторінку ШІ Тараса Шевченка. Цей соціальний проєкт присвячений популяризації багатогранного українського мистецтва. Поєднуючи історичні культурні досягнення з сучасними інноваціями, команда інтегрує творчі здобутки українського поета та художника Тараса Шевченка в світ цифрових технологій.

Результатом першого спільного проєкту з RAVATAR стало втілення постаті Тараса Шевченка в цифровому просторі за допомогою штучного інтелекту. Створений віртуальний образ точно відтворює зовнішність Шевченка, а також володіє великою базою знань, яка охоплює повний спектр його творів. Слідом за цим досягненням співпраця призвела до заснування постійно оновлюваної сторінки ШІ Тараса Шевченка в Instagram. Ця платформа є динамічним репозиторієм, який регулярно поповнюється цінним контентом і пропонує детально дослідити творчу спадщину Шевченка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Taras Shevchenko AI (@taras_kobzar_ai)

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Переглядаючи сторінку, можна відкрити для себе два окремі розділи, створені у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка:

  • Вічна мудрість: збірка відомих цитат із творів Шевченка, які вже давно стали частиною скарбнички багатовікової мудрості українського народу.
  • Художній геній: данина мистецтву Шевченка, демонстрація репродукцій та інтерпретацій його творів, поєднання традиційних технік із сучасним цифровим мистецтвом.

Своїм баченням цього проєкту поділився генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус: «На перетині культурної спадщини та технологічних інновацій ми створюємо цифровий простір, де мудрість Шевченка виходить за рамки часу, роблячи історію нашої багатої культури не просто пережитком минулого, але оживляючи її для майбутніх поколінь».

Розкажіть друзям про новину