Українську блогерку звинуватили у піарі на війні
25 Тра 2022, 13:17

Українську блогерку звинуватили у піарі на війні

Українська блогерка dianagloster нещодавно опублікувала колаж із фото на фоні зруйнованого будинку культури в Ірпіні у яскравій сукні жовтого кольору від українського бренду Mon Blanche.

Звичайна фотосесія, мабуть, не викликала б обурення підписників, проте пост був з текстовим наповненням.

Чутливі слова про війну в країні супроводжували фотографії. Про зруйновані будинки, мости, дороги. Про силу українського духу, який не може бути знищений. Про очікуваний всіма українцями день перемоги…

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Та про сукню, яку блогерка пропонує всім придбати за спеціальним промокодом на знижку.

Такий маркетинговий хід можна було б віднести до списку найбільш зашкварних реклам року.

Відразу після публікації блогерка була змушена видалити пост через велику активність користувачів Instagram у коментарях. Ні, вони не питали, звідки прекрасні чобітки у блогерки на фото. Вони були обурені цією рекламою.

Не зважаючи на те, що публікація була видалена, українці все одно залишають свої коментарі під старими публікаціями та чітко і ясно характеризують своє відношення до такого маркетингового ходу. Всі одноголосно називають такі дії піаром на війні.

Dianagloser опублікувала в сторіс пояснення своєї позиції, розповіла історію створення цих фотографій, вказала на те, що це нібито не була реклама та звинуватила людей в тому, що їм просто здалося, що це хайп і цинізм, назвавши себе «подушкою, в яку всі викрикують свій біль та злобу».

Бренд, сукню якого прорекламувала ця блогерка, щиро вибачився перед українцями та зазначив, що це було не в комерційних цілях. Локація була обрана так тому, що будинок культури символізував лише відродження української культури та мистецтва.

Розкажіть друзям про новину