18 Бер 2022, 17:32

Українські художники створили NFT-проект

Українські художники та дизайнери сформували спільноту та запустили NFT-проект “Stand With Ukraine”, щоб залучити іноземні інвестиції. В команді вже більше 60-ти художників, маркетологи, ІТ-шники. 

Як вони працюють? 

Створюють тематичні колекції про Україну, перемоги, війни. Художники працюють в перервах між сиренами, у бомбосховищах, закордоном. Створені колекції продають через сайт, NFT-маркетплейс OpenSea. Наразі на продаж виставлено 30 робіт. 

Куди спрямовуються кошти?

Кошти від проданих колекцій перераховуються на армію, волонтерський рух та потреби мирних жителів, які ховаються в бомбосховищах або покинули свої рідні міста через постійні обстріли та авіаудари. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Надійність

Ініціатори працюють через благодійний фонд “ЦЕНТР ДОБРИНЯ”, що допомагає українській армії з 2013 року. Усі звіти по надходженню коштів та закупівлях будуть публікувати та на сайті.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео