10 Сер 2022, 18:54

Українська IT-компанія вперше за 8 років провела ребрендинг

Над оновленням візуального стилю Boosta працювали спільно з дизайн-бюро Spiilka. Це перший ребрендинг IT-компанії з моменту її заснування у 2014 році.

“Основне завдання, яке ми поставили перед Spiilka – провести ребрендинг Boosta та покращити наш стиль, але при цьому на 100% зберегти та проілюструвати принципи компанії – постійний розвиток та робочий драйв. Адже ми переконані, що саме завдяки нашим особливостям Boosta сьогодні стала вагомим гравцем на IT-ринку та досягла крутих результатів.” – коментує Дмитро Бондар, співзасновник та CEO компанії Boosta.

Попередній логотип, створений 8 років тому, містив у собі знак нескінченності, який символізував постійний розвиток як самої компанії, так і її команди. В оновленому лого цінність росту та досягнення нових вершин зображено через геометричну фігуру, кут нахилу якої зростає вгору.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Новий логотип є доволі динамічним, адже має чотири різні версії з чотирма нахилами кутів — від помірного до масштабного.

На іконці для соцмереж зображена перша літера назви компанії – B. Щоб не відступати від бренд-стилю, вона також має свій нахил.

Якщо спрощувати, у роботі з IT-індустрією є два підходи до розробки айдентики, які залежать від типу та розміру компанії. Є великі корпорації, які обирають мінімалізм, один акцентний колір та зрозумілий символізм. А є рок-гурти (зазвичай, невеликі компанії), які хочуть і можуть дозволити собі в айдентиці будь-що. Boosta — велика ІТ-компанія, якій вдалося зберегти в собі зухвалість та швидкість малої. Тому ми з самого початку хотіли дозволити собі більше, ніж прийнято у “великих та серйозних”. Звідси —  і динамічний логотип, який регулюється рівнем “зухвалості”, і незвичне для IT поєднання кольорів, і цікаві композиції промо-матеріалів.
Вова Смирнов
дизайн-директор у Spiilka

Важливу роль у новій айдентиці відіграє кольорова гама. Основний колір бренду тепер – полум`яний. Щоб нова айдентика не вплинула кардинально на впізнаваність компанії, дизайн-бюро запропонувало не змінювати колір суттєво, але зробити його більш цікавим та складним.

Додатково обрали ще 5 кольорів: від блакитного, що ілюструє експертизу та надійність Boosta до яскраво-рожевого, який символізує зухвалість компанії та відсутність страху бути різними.

Як поєднати технологічність та візуальний стиль?

Команда Boosta надихнулася новою айдентикою та створила власний патерн-генератор, який створює візерунки з фігури логотипа в різних фірмових кольорах. Тепер у Boosta більше мільйона різних патернів, які можна легко створити лише в кілька кліків. На платформі генерування необхідно налаштувати величину фігур, їхню кількість і відстань між ними, бажані кольори, фон та провести стрілкою по екрану.

Перевага нового брендингу в тому, що він продуманий до деталей, універсальний та гарно виглядає в абсолютно різних каналах комунікації.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео