02 Тра 2022, 11:49

Uber і Lyft покриють судові витрати водіїв, постраждалих від закону про аборти

Минулого року Uber і Lyft пообіцяли підтримку водіям, на яких можуть подати позов як «спільникам» жінок, які намагаються перервати вагітність відповідно до нових правил Техасу, які забороняють аборти.

Тепер, коли набирає чинності майбутній закон Оклахоми SB1503, будь-хто, хто вважатиметься «помічником» жінці у проходженні процедури, може бути підданий аналогічному штрафу в розмірі до 10 тисяч доларів.

Таким чином, компанії запевнюють водіїв у штаті, що будь-які судові витрати, понесені у зв’язку із новим законом, будуть оплачені компаніями.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

За повідомленням CNBC, представник Uber повідомив, що компанія має намір «покрити всі судові витрати» будь-якого водія, якому пред’явлено позов.

Генеральний директор Lyft Логан Грін написав у Twitter свою відповідь на ситуацію, заявивши, що «доступ жінок до охорони здоров’я знову перебуває під загрозою».

Грін сказав, що в даний час компанія працює над різними заходами як для жінок, що потребують допомоги, так і для водіїв, включаючи організацію «безпечної державної програми» для покриття витрат на поїздки для вагітних жінок, які звертаються за допомогою з приводу аборту за межами штату.

Співробітникам Lyft також покриватимуть транспортні витрати за рахунок фірми, якщо вони підпадають під дію законів штату, які вимагають від них долати великі відстані для переривання вагітності.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео