05 Тра 2022, 12:59

У рекламі ACT уроки історії пропонують найкращий спосіб лікування карієсу

Виробник засобів для догляду за порожниною рота ACT з новим засобом Fluoride Mouthwash та їх творче агентство звукозапису Terri & Sandy, запустили нову кампанію «Long Live Your Teeth».

У цій кампанії глядачі повертаються в минулі часи, з уроком історії про те, що тепер є безглуздими домашніми засобами для лікування карієсу.

Кампанія включає два рекламні ролики тривалістю 15 хвилин. Один ролик переносить глядачів у Середньовіччя, коли ліками від карієсу був поцілунок віслюка. У другому ролику глядачі переносяться у Стародавній світ, коли порятунком було прив’язати до щелепи жабу. Обидва ролики включають екскурс у сьогоднішній день, коли лікування карієсу виглядає трохи по-іншому, а полоскання рота рідиною Fluoride Mouthwash від ACT допоможе у профілактиці.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео