19 Жов 2022, 17:11

У Голлівуді відбудеться фестиваль українських короткометражних фільмів

Фестиваль українських короткометражних фільмів, виставка NFT та збір коштів через UNITED24 на медичну допомогу у Голлівуді організовує EnoughTea Foundation за участю  Леонарда Малтіна – одного з найавторитетніших кінокритиків сучасності, та його доньки Джессі Малтін, яка є співорганізаторкою заходу. 

Захід UkraineFilmFest відбудеться 20 листопада цього року в NeueHouse Hollywood у Каліфорнії, на який запрошено найвпливовіших та найвідоміших представників світової кіноіндустрії. До програми вечора включено такі кінострічки: “На своїй землі” Олександра Кирієнка, “Анна” Олеся Саніна, “Двері” Наталії Давиденко, “Запах поля” Андріани Ярмонової, “Віолончель” Олесі Моргунець, “Пам’ятай мене” Сергія Зейналова, “МА!” Богдана Железняка, “Папині кросівки” Ольги Журби, “Ілюзія контролю” Владека Занковського, “Переможець” Михайла Іллєнка, “Адамівна” Олександра Бикова, “ІНО” Кадима Тарасова, “Кохання” Микити Лиськова, “Я, Робот” Романа Бордуна.

Мета заходу — закликати світову кіноспільноту підтримати Україну безпосередньо донатити через фандрейзингову платформу UNITED24, ініційовану президентом України Володимиром Зеленським.

Кінопокази та благодійні вечори пройдуть також 26 листопада у Лондоні (Picturehouse Central) та Києві (Unit.City). На захід в українській столиці будуть запрошені не лише представники кіноіндустрії, але й волонтери, медики, захисники, а також представники української криптоспільноти. Гості в Києві матимуть змогу спостерігати пряме включення з Лондона, а також особливі відеозвернення від голлівудських зірок зі словами підтримки для українців.

Нам важливо у такий важкий час, по-перше, нагадувати світові, що українці досі борються за свою свободу та незалежність та потребують підтримки. По-друге, ми прагнемо підняти загальний настрій і бойовий дух тут, у столиці, адже після 9 місяців повномасштабної війни всім українцям зараз нелегко. Тому, сподіваємося, гарні новини про донати та слова підтримки від представників кіноіндустрії нам у цьому допоможуть”, – каже директорка EnoughTea Foundation Анжеліка Грохольська

Ви можете взяти всі гроші світу та пожертвувати їх Червоному Хресту, і це ні на день не наблизить нас до припинення цієї війни, але кожен долар через UNITED24 – це долар для швидкої та вирішальної перемоги України. Я називаю це не благодійністю, а інвестицією у свободу. Причому, свободу не лише України, але й усього демократичного світу”, – зазначає Макс Лурія, директор EnoughTea Foundation родом із Каліфорнії.

Усе наше життя — це свято мистецтва, і нам неймовірно пощастило робити те, що ми робимо. Працювати з EnoughTea Foundation, UNITED24 і Міністерством цифрової трансформації, привертаючи увагу до абсолютно життєво важливих проблем, водночас підтримуючи українських кінематографістів, це почесно і хвилююче”, – говорить Джессі Малтін, співорганізаторка UkraineFilmFest в Голлівуді.

UNITED24 – це можливість зробити донейт в один клік з будь-якої країни світу. Ми вдячні кожному, хто донатить, і кожному, хто стає амбасадором платформи. Завдяки такій потужній підтримці за 5 місяців нам вдалося зібрати понад 200 млн доларів. UkraineFilmFest у Каліфорнії – це ще одна можливість розповісти світу про Україну та залучити нові донати. Дякуємо світовій кіноспільноті, яка підтримує нашу країну і не стоїть осторонь теми війни”, — зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео