Третина перевіряє новини щогодини: опитування українців
29 Чер 2023, 12:53

Третина перевіряє новини щогодини: опитування українців

Rakuten Viber провів опитування серед українців і дізнався, скільки часу користувачі проводять у смартфоні та як часто перевіряють новини й повідомлення у каналах. В опитуванні в офіційному каналі Viber Україна взяли участь більше 70 тисяч користувачів.

Результати опитування показали, що 39% українців проводять у смартфоні 4-6 годин на день. Ще третина респондентів (35%) перебувають в онлайні лише 1-2 години, відзначаючи, що зайняті іншими справами. 26% опитаних проводять у мережі приблизно 2-4 години протягом дня.

На питання “Чи багато часу ви проводите в смартфоні протягом дня?” відповіді розподілилися наступним чином:

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь
  • 4-6 годин. Все життя — в телефоні — 39%
  • 2-4 години. Бережу зір — 26%
  • 1-2 години. Зайнята(ий) іншими справами — 35%

Rakuten Viber також запитав українців, як часто вони гортають стрічку новин або перевіряють канали. 41% респондентів відповіли, що моніторять останні події 1-2 рази на день. Майже третина опитаних (27%) перевіряють новини щонайменше 1 раз на годину. Є і ті, хто не так часто переглядає стрічку: 12% українців впевнені, що одного разу на день достатньо для того, щоб не пропустити нічого важливого, а 8% проглядають новини лише під час повітряних тривог. До того ж, 10% респондентів не читають новини взагалі.

Відповіді респондентів на питання “Як часто ви гортаєте стрічку з новинами або перевіряєте канали?” розподілилися так:

  • Щонайменше 1 раз на годину — 27%
  • 1-2 рази на день — 41%
  • 1 разу в день достатньо — 13%
  • Моніторю новини тільки під час повітряних тривог — 8%
  • Не читаю новини взагалі — 11%

Розкажіть друзям про новину