02 Сер 2022, 11:48

Tiffany & Co створюватиме ексклюзивні підвіски на основі NFT

Володіння невзаємозамінним токеном NFT дає власнику право пишатися, але хіба б ніхто не захотів краще виставити напоказ цей символ на шиї?

Tiffany & Co підвищує рівень ексклюзивності у колекціонуванні діджитал токенів. Тепер бренд запропонував створювати підвіски на основі NFT, які у колекціонерів вже є, надаючи їм високоякісну, єдину у своєму роді фізичну версію поверх вашого віртуального оригіналу.

Опція доступна для тих, хто володіє CryptoPunks. 250 NFTiff виставлені на продаж на блокчейн-платформі Chain.

Отримання пропуску NFTiff дає колекціонеру право мати існуючий CryptoPunk NFT у його гаманці, перетворений на справжній розкішний кулон. Потім дизайнери Tiffany & Co вивчать діджитал зображення і зіставлять його кольори з майже точним коштовним камінням, діамантами та емаллю.

Також буде віртуальна версія цього кулону.

Кожен NFTiff коштує 30 ETH (50 662 доларів), і угода включає персоналізований кулон, натхненний NFT виробом, ланцюжок, а також доставку та обробку.

Розкіш гарантована, оскільки кожен кулон буде інкрустований не менш ніж 30 дорогоцінними камінчиками та/або діамантами, серед яких можуть бути сапфіри, аметист та шпинель, щоб створити «найвищу відповідність оригінальному мистецтву NFT», каже ювелірний бренд.

На задній частині підвісок вигравіруватимуть унікальний ідентифікаційний номер CryptoPunk, а також фірмовий знак Tiffany & Co.

Генеральний директор Tiffany Олександр Арно першим скористався послугою, випущеною лімітованим тиражем ще до того, як вона з’явилася. Ще у квітні він поділився фотографіями прикрашеною коштовностями версії свого CryptoPunk.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео