18 Май 2022, 10:56

Сонячне проміння розкриває секретне повідомлення на білборді Corona

Corona представила активацію на набережній міста Брайтон, щоб відсвяткувати свою кампанію «100% Natural». Щоб побачити її у всій красі, місцеві жителі мають спіймати потрібний момент.

Унікальна конструкція оживає в золоту годину, коли світло сонця, що заходить, падає на білборд, створюючи тіні. Коли сонце йде по небу між 18:30 та 18:45, люди зможуть побачити приховане послання.

Креатив був розроблений агентством Wieden+Kennedy та втілений у життя креативним агентством Sketch.

«Corona вважає, що найкращі речі зроблені зі світу природи. Від натуральних інгредієнтів, які ми використовуємо для варіння нашого пива, до нашої місії допомогти більшій кількості людей возз’єднатися з природою, тепер ми навіть розповсюджуємо цю думку на нашу рекламу», — сказала Ірині Комодикіс, директор з маркетингу Corona у Європі.

«Неймовірний дизайн означає, що ми дійсно відмовилися від контролю, дозволяючи силі сонця взяти гору, проливаючи світло на красу та переваги використання 100% натуральних інгредієнтів. І де краще розмістити інноваційний білборд, ніж серед галасливого Брайтона, який нещодавно визнаний найбільш екологічно чистим і піклується про стійкий розвиток містом у Великій Британії».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео