18 Січ 2024, 16:53

Snoop Dogg запропонували зареєструватись на OnlyFans

Snoop Dogg відхилив пропозицію публікації дорослого контенту на платформі OnlyFans.

Під час прем’єрного епізоду шоу коміка Слінка Джонсона «Wake & Bake with Double S Express» репер розповів, що отримав вигідну пропозицію розміщувати контент для дорослих, але відмовився, бо його дружина ніколи б цього не схвалила.

«Вони дістали мене, коли одна з цих маленьких дівчаток заробила там близько $20 млн, — сказав він. — Вони казали: «OnlyFans хоче, щоб ти прийшов туди, Снуп! Ти можеш заробити близько $100 млн. Все, що тобі потрібно зробити, це витягнути цю штуку». Я відповів: «У мене чорна дружина, вона нізащо в світі не дозволить мені піти туди і витягнути цю штуку ні за які гроші!».

Варто зазначити, що деякі колеги Snoop Dogg активно заробляють на OnlyFans. До прикладу, австралійсько-американська реперка Iggy Azalea заробила на платформі $48 млн, що є найбільшим заробітком серед знаменитостей, трохи випередивши Cardi B, яка заробила $45 млн.

Репер Tyga, тим часом, заробив $20 млн на OnlyFans, перш ніж деактивувати свій профіль і запустити власну, конкуруючу платформу Myystar. Серед інших лідерів заробітку на цій платформі — акторка та фотомодель Ембер Роуз ($26 млн), співак Кріс Браун ($15 млн), а також хіп-хоп виконавець DJ Khaled і репер Fat Joe ($4 млн).

Розкажіть друзям про новину

Нове відео