04 Авг 2022, 10:29

Snickers випустив суміш приправ для десертів

Людям подобається, коли їжа по смаку більше схожа на їхні улюблені цукерки. Минулого року у компанії по виробництву продуктів харчування B&G Foods була хітова суміш приправ Twix, створена спільно з Mars. Тепер вони створили «Snickers Shaker Seasoning Blend».

Це нова порошкоподібна форма десерту, створена з культових інгредієнтів молочного шоколаду, арахісової олії та карамелі, призначена для посипання морозива, млинців, йогурту або печива та молочних коктейлів.

Упаковка залишилася простою і містить зображення розділеного батончика Snickers та логотип бренду. Крім того, є два отвори на кришці для витрушування приправи.

SNICKERS™ Shakers Seasoning Blend

«Ми в Mars одержимі споживачем і помітили його явне бажання мати можливість додавати смаки своїх улюблених кондитерських виробів як до солодких, так і солоних продуктів», — сказала Мішель Дейньян, старший бренд-директор Mars Wrigley. «Ми раді співпрацювати з B&G Foods, щоб дозволити споживачам випробувати чудовий і приємний смак Snickers абсолютно новим способом, за допомогою «Snickers Shaker Seasoning Blend».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео