06 Июн 2022, 17:20

Скандальний постер KFC у Німеччині виявився фейком

Нещодавно в соцмережі з‘явились фотографії спільного постеру KFC та Booking. На ньому зображений полковник Сандерс, що лежить у ліжку, відкинувши край ковдри, з написом: «Chicks from Ukraine are very welcome to Germany».

Багатьом користувачам у соцмережах така ініціатива не сподобалась.

«Міністерство закордонних справ України, просимо вас дізнатися про факти принизливого ставлення до українскьих біженців у Німеччині. Цілеспрямовані знущання з боку KFC, Booking.com та маркетингового агентства необхідно припинити», – написав користувач Teh_killa.

«KFC, Booking.com, у вас все гаразд? замість того, щоб ділитися шкідливими стереотипами, зневажати українок та підтримувати торгівлю людьми, як щодо прояву елементарної емпатії до людей, які рятуються від конфлікту?» — опубліковано іншим користувачем.

Фаст-фуд ресторан KFC спростував свою причетність до скандальної реклами і заявив про підробку рекламного плакату. Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

«Це фальшива кампанія, яка незаконно використовує логотип KFC. Цю образливу кампанію створили не KFC. Ми просимо вибачення через образливий банер і обдумуємо наступні кроки, зокрема розглядаємо можливість судових дій через зловживання брендом KFC».

Компанія Booking.com також відповіла, додавши, що вони відвідали станцію, щоб перевірити банер, проте не знайшли його на вокзалі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео