03 Лип 2023, 13:48

Сара Джессіка Паркер написала любовний лист місту Нью-Йорк у відео Vogue

На останній діджитал обкладинці та відео Vogue зірка серіалу «Секс і місто» та його сиквелу «І просто так…» Сара Джессіка Паркер написала любовного листа до міста Нью-Йорк з усіма ностальгічними атрибутами «Секс і місто» з нагоди його 25-ї річниці та запуску другого сезону «І просто так…».

Відео, зняте режисером Бардією Зейналі та змонтоване редактором Modern Post Віллом Тауном представляє собою колонку «Секс і місто», що оживає, з барвистими віньєтками, які звертаються до гаряче улюбленої франшизи та прославляють шоу, зірку, моду та місто Нью-Йорк у центрі всього цього. Сара Джессіка Паркер каже «Привіт, ти» багатьом версіям «ти» у Нью-Йорку, з сліпучою модою та особистостями Нью-Йорка, які глядачі полюбили і до яких прагнули у франшизі, з чарівними спотиканнями на тротуарах, випиванням у барах, драмами побачень і, звичайно ж, епатажним одягом від-кутюр.

Відео запустили разом із обкладинкою Vogue 2023 Digital Summer, наповненим відомими архівними модними образами з франшизи, і є продовженням співпраці між Зейналі та Тауном, які працювали над численними відео для Vogue, включно з численними активаціями Met Gala, а також над роботою для таких клієнтів, як Calvin Klein, Nike та MAC.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео