02 Гру 2022, 13:34

Новий рівень адаптивності, Паліндром під час блекауту. Ретроспектива тижня з Марією Назаренко

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Марія Назаренко, маркетинг та e-commerce директорка COMFY.

Як минув тиждень? 

Підбили підсумки тижня Блек Фрайдей, спланували детально різдвяний сезон. Попри все, є знижки, продажі та клієнти, які замовляють товар і чекають його без світла і зв’язку. Є купа нових способів купити, оплатити й доставити товар в таких умовах. Це сумно і прекрасно одночасно. 

Період відновлення після масованих обстрілів чи нових проблем зі світлом і зв’язком скорочується на очах. Ще два місяці тому Україна після потрясінь завмирала на тиждень. Зараз всі процеси та активність відновлюються за день-два. Минулий тиждень — це тиждень рефлексій, ми раніше багато говорили, що живемо в VUCA-світі й маємо вчитись швидко адаптуватись, а зараз швидкість адаптації та подолань просто вражає. 

Відкриття тижня 

Я відкрила в собі новий рівень адаптивності. Мені завжди здавалось, що без максимального фізичного комфорту я не зможу підтримувати своє звичне життя й буду занадто багато часу та емоцій витрачати на горювання за цілодобовим світлом. Але день за днем я впевнююсь, що можу збиратись вранці без світла і води дуже швидко (з поправкою на великий акумулятор і запасену воду) і бути ефективною, замріяною чи стратегічною, залежно від настрою і потреб. Це привід для багатьох роздумів і велике відкриття, що не тільки зовнішній комфорт формує мій настрій, а й навпаки.

Що дістало за тиждень? 

Якби не росія, я б слово «дістало» і згадувати перестала. Надвисокий рівень невизначеності, якщо коректно це сформулювати, та страх за своїх: на фронті й тут. 

Музика тижня 

Кілька днів тому в Дніпрі був концерт гурту Паліндром. І хоча він співпав з найбільшим блекаутом, концерт відбувся, було затишно і мелодійно. Українські виконавці неймовірні, відкриваю для себе все більше класних команд, які поєднують традиції української музики, якої ми чули менше, ніж могли б, і сучасні стилі.

Що почитати? 

Мій словниковий запас українською бажає багато кращого, тому я зараз читаю художню літературу українською. Віддаю перевагу сучасним авторам, навіть тішить думка, що відгуки про їхні книги вони зможуть прочитати на платформах і порадіють своїм шанувальникам. З останнього прочитаного сподобались «Мій дід танцював краще за всіх» — теплі й трохи сумні оповідання Катерини Бабкіної, і «Танці з кістками» — трилер військового медика Андрія Сем’янківа, який, крім дійсно цікавого сюжету, ще дуже влучно описує сутність буденності зла. Такий зараз настрій.

Що подивитися?

Багатьом людям складно зараз дивитись про війну, мені теж складно, але і настрою для легких романтичних історій немає, тому я недавно подивилась нову екранізацію «На Західному фронті без змін» і передивилась «З міркувань совісті». З одного боку, війна безжальна і страшна, з іншого — вона змінює нас всіх, і я б обирала зустрічати всі ці трансформації з відкритими очима. 

Ваш топ-3 застосунків на телефоні 

Паляниця, eBoox і додаток COMFY з робочих причин і тому що зараз там бонуси за перше скачування дарують 🙂

Плани на вихідні. Поради, куди піти

У мене щось дуже мілітаризований тиждень виходить, але якщо не вигадувати, маю чесно зізнатись, що нарешті в ці вихідні записалась на тренінг з тактичної медицини, бо всі, хто був, дуже радять. А ще з улюбленого: вибрати кав’ярню подалі від дому, довго йти туди пішки, дійти, випити гарячого какао і з відчуттям радості і від прогулянки, і від гарячого напою, прогулятись ще назад.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео