Послання в пляшці: в Одесі відкриється «Сільпо», присвячений естетиці морських пригод 
03 Лип 2025, 11:50

Послання в пляшці: в Одесі відкриється «Сільпо», присвячений естетиці морських пригод 

5 липня мережа супермаркетів «Сільпо» відкриє оновлений магазин в ТЦ «Сім’я». За традицією, дизайн магазину тематичний — для цієї локації обрали концепцію «Послання в пляшці».

Оформлення об’єднує морську тематику та художній стиль fluid art. Реалістичні ілюстрації підводного світу поєднали із абстрактними, динамічними текстурами, які символізують течії та хвилі. Основні кольори — різні відтінки синього, бірюза та аквамарин із вкрапленнями світлих тонів.

Стелю одного з відділів прикрашає пляшка, яка ніби пливе, а гість спостерігає за нею з-під води. На стіні гості побачать лист моряка, який шукає свою кохану, а зону кулінарії задекоровано імітацією морської сітки, яка впіймала уривки послань мандрівника з описами продукції з різних куточків світу.

Формула №1 успіху в спортивному маркетингу!

Приєднуйся 10 вересня до Sport Marketing Marathon — марафону стратегій, метрик і рішень, які ведуть бренд до подіуму!

Кейси інтеграцій з різними видами спорту, інфлюєнс-механіки, вимірювання PR та багато іншого.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Також на локації інсталювали першу для мережі дизайнерську вбиральню. Два звичайних туалети, один інклюзивний та зону для миття рук оформили в мінімалістичному стилі, але з цікавими тематичними акцентами. Наприклад, двері виконані у формі пляшок.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео