20 Чер 2022, 12:28

Міжнародні курси D&AD українським рекламістам надаються безкоштовно

В рамках співпраці Клубу ADC*UA та Всеукраїнської рекламної коаліції з D&AD українським спеціалістам з рекламної індустрії надаються безкоштовні освітні можливості. 

Президент Клубу ADC*UA та креативний директор Cheil Ukraine Владислава Денис розповідає:

Міжнародна креативна спільнота підтримує українських креаторів дуже сильно, зокрема D&AD. Зараз D&AD активно співпрацює з Клубом. Наразі ми хочемо поділитись однією з можливостей, що надає D&AD – це навчальні курси. Дуже вдячні колегам за підтримку. А всім українським спеціалістам з рекламно-комунікаційної сфери рекомендуємо реєструватись та підвищувати свій професійний рівень.
Курси на campus.dandad.org

Для тих, хто хоче навчатись в найкращих спеціалістів та в зручний для них час. Курси дозволяють навчатися у досвідчених професіоналів, які були відзначені нагородами D&AD, в час та в темпі, який сам обираєш. Навчання охоплює різні теми – стратегія, створення ідей, сторітейлінг, креативність для соціальних проєктів, ігри, тощо. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

При реєстрації на курс потрібно вказувати промо-код – Ukraine_2022_access. Перелік усіх курсів знаходиться за посиланням.  

Курси в зумі 

Багатоформатні креативні майстер-класи та одноденні навчальні курси розроблені таким чином, щоб допомогти учасникам набути навичок та мислення, необхідних для досягнення креативної досконалості. Навчання має формат zoom зустрічей. 

Курси розроблені відповідно до останніх галузевих практик. Якщо хочеться відточити свою майстерність, розширити свої навички чи розвиватися як лідер, працюючи у великому агентстві, з брендом, у стартапі чи малому бізнесі, або фрілансером, то майстер-класи D&AD якраз створені для підтримки професійного розвитку.

Майстер-класи мають три напрями: Creative Skills, Creative Mindset та Creative Leadership.  

Перелік усіх існуючих майстер-класів вказані за посиланням

Графік майстер-класів на найближчий час вказаний за посиланням. Для бронювання місць на майстер-класи в zoom необхідно надіслати запит на мейл та надати ваші дані, вказавши що ви від Всеукраїнської рекламної коаліції – All-Ukrainian Advertising Coalition.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео