Олександр Хмиров, співзасновник креативної агенції DRAMA QUEEN, поділився з MMR тим, що його дістало цього тижня, які інсайти вдалося зловити — і як планує перезарядитися на вихідних.
Як минув тиждень?
Надихає те, що по його завершенню я поклявся взяти відпустку і перепочити.
Як один дуже-дуже довгий день. А цей день, по відчуттю, тягнеться ще з минулого тижня. Надихає те, що по його завершенню я поклявся взяти відпустку і перепочити. Хоча я так часто себе обманюю.
Цього тижня завершили створення експозиції у преміумцентрі «Ощадбанку» в Києві. З понеділка відвідувачі банку дізнаються про продовження нашого довготривалого проєкту, який почався колабою з брендом MAKHNO. Тепер естафету перехоплює TSVITE TEREN. Продовжуємо перетворювати буденне на особливе, а відділення банку на справжній артцентр.
Також цього тижня ми з командою працювали над кампейном для українського Forbes. Завданням була привернути увагу малого та середнього бізнесу. Часу на дослідження у нас не було, тож довелось спиратись на інтуїцію та досвід ведення бізнесу наших партнерів, клієнтів та свій власний. Шукали спосіб показати бізнесменів незвично та одночасно правдиво й обійти при цьому «успішний успіх» від якого і так всіх нудить.
Придумали покласти відомих і багатих в одне ліжко. Але не просто заради провокації. Ми зрозуміли, що всі вони тривожаться та переживають через стрімкий розвиток ШІ, через війну, брак кваліфікованих кадрів тощо. Але, попри це, встають і йдуть працювати, адже «майбутнє лякає тих, хто його створює».

Великим челенджем стало донести героям ідею та запевнити, що матеріали ні в якому разі не будуть виглядати вульгарно. А також було дуже важко зібрати всіх цих суперзайнятих людей в один час в одному місці на один знімальний день. Ну, врешті-решт все вдалось.
Спершу ми текстували цей креатив на собі та усій нашій команді. У цьому аніматику я їм смаколики вночі, як, до речі, і в реальному житті у мене буває, коли стресую. Також тут лежить і тривожиться наша режисерка, Тоня Ноябрьова, артдиректорка, продюсерка та друга режисерка.
Увагу привернули, у болі підприємців потрапили. Можна тепер планувати відпустку!
Відкриття тижня.
Заняття вокалом виявились найефективнішим способом для перезавантаження мізків та зняття напруги.
Заняття вокалом виявились найефективнішим способом для перезавантаження мізків та зняття напруги. Дуже раджу всім, хто про це думає, але не наважується спробувати. Я 8 років відкладав. Не робіть так.
Що дістало за тиждень?
Кількість зум колів.
Музика тижня.
У такі тижні, як минулий, можу слухати його часто вечорами, щоб трохи пригальмувати.
Дізнався про цей трек від Інді Хайт, коли ми працювали над колабою CHER’17 feat KAZKA. Він дуже приємний і я одразу його собі поцупив. У такі тижні, як минулий, можу слухати його часто вечорами, щоб трохи пригальмувати.
Нещодавно відкрив для себе Doechii, у неї дуже крутий жіночий речитатив. Цього року отримала Grammy.
Стінга я майже ніколи не слухав, але цей кавер — щось дуже особливе.
Усі ці треки класно слухати із закритим очима. Спробуйте!
Що почитати.
Цікаво досліджувати, як людська фантазія доповнює реальність.
- A History of Ghosts, Spirits and the Supernatural. Ця книжка потрапила мені до рук у книгарні Сенс. У ній зібрані приклади бачення потойбічних сил у різні часи та у різних формах. Містить велику кількість ілюстрацій документальних матеріалів. Люблю містику. Цікаво досліджувати, як людська фантазія доповнює реальність.

Цікаво для розуміння людської природи та ризиків, які ми, на перший погляд, можемо не помічати.
- «Дофамінове покоління» Анни Лембке. Авторка книги спеціалізується на психіатрії та на прикладах реальних пацієнтів розповідає про залежності, у тому числі про свою власну. Пояснює взаємозв’язок між болем та задоволенням та показує, яким чином ми можемо його контролювати. Цікаво для розуміння людської природи та ризиків, які ми, на перший погляд, можемо не помічати.

- «Танатонавти» та «Імперія ангелів» Бернара Вербера. Люблю наукову фантастику. Наразі дочитую першу з двох книг. Дуже подобається як вона написана. Ну, й знову ж таки, одна з моїх улюблених тем — дослідження потойбіччя.

Що подивитися?
- Серіал «Божі краплі».
Франко-американо-японський серіал. Цікавий сторітелінг та персонажі. Подивився на одному диханні. Розкриває особливості виноробства.
- Фільм «Краще не буває» 1997 року з Джеком Ніколсоном у головній ролі.
Передивився його нещодавно з величезним задоволенням. Кращий за будь-яку сучасну романтичну комедію.
- Фільм «Конклав».
Цікавий і місцями дуже неочікуваний детектив/трилер. Ще більш неочікуваним для мене був збіг обставин, за яким на наступний день після перегляду фільму, у світ вийшла новина про смерть папи Франциска.
Ваші улюблені застосунки на телефоні.
- Instagram. Не можу себе змусити його вести, але користуюсь щоденно. Маю там в закладках структурований каталог референсів для роботи — розділені за жанрами різні види контенту. Постійно слідкую за спеціалістами, які мені цікаві й систематично оновлюю цей список.
- Штрафи UA. Колись мені заблокували всі банківські картки через адміністративне порушення, про яке я забув. З того часу на телефоні стоїть цей застосунок. Як тільки отримую протокол — приходить нотіфікейшн, я його сплачую і живу собі спокійно далі.
Плани на вихідні. Поради, куди піти.
З подій на найближчих вихідних мені цікаві:
- 28.06 20:00-22:00. У суботу на стоянці «Сільпо» на Оболоні запускають формат автокінотеатру і показуватимуть «Вусатий фанк». Дуже класний кейс для бренду.
- 29.06 19:00. Вечір джазу на даху ЦУМа у виконанні Aniko Dolidze Big Band.