11 Січ 2024, 11:40

Meta запровадить нові засоби захисту для підлітків у Facebook та Instagram

Компанія Meta заявила, що буде приховувати більш чутливий контент від підлітків в Instagram і Facebook на тлі глобального тиску регуляторів, які вимагають від гіганта соцмереж захистити дітей від шкідливого контенту в своїх застосунках.

Цей крок ускладнить для підлітків можливість натрапити на такий делікатний контент, як самогубство, самоушкодження та розлади харчової поведінки, коли вони користуватимуться функціями пошуку та дослідження в Instagram, повідомляє Meta. Замість пошукового результату соцмережа показуватиме контакти експертних організацій.

Усі акаунти підлітків за замовчуванням матимуть найсуворіші налаштування контролю контенту в Instagram і Facebook, а додаткові пошукові запити в Instagram будуть обмежені, розповіла компанія.

Навіть якщо підліток підпишеться на акаунт, який публікує дописи на делікатні теми, ці дописи будуть видалені зі стрічки підлітка.

Щоб переконатися, що підлітки регулярно перевіряють свої налаштування безпеки та конфіденційності в Instagram і знають про доступні більш приватні налаштування, їм будуть надсилати нові сповіщення із закликом оновити свої налаштування до більш приватного режиму одним дотиком. Якщо підлітки виберуть «Увімкнути рекомендовані налаштування», їх налаштування будуть автоматично змінені, щоб обмежити, хто може репостити їхній контент, позначати або згадувати їх, а також включати їхній контент у Reels Remixes. Також гарантовано, що тільки їхні підписники зможуть писати їм повідомлення, і будуть приховані образливі коментарі.

Компанія заявила, що ці заходи, які, як очікується, будуть впроваджені протягом найближчих тижнів, допоможуть забезпечити досвід, який відповідний віку.

Компанія Meta перебуває під тиском як у США, так і в Європі через звинувачення в тому, що її застосунки викликають залежність і сприяють розпалюванню кризи психічного здоров’я у молодіжному середовищі. Генеральні прокурори 33 штатів США, включаючи Каліфорнію і Нью-Йорк, подали на компанію до суду в жовтні, заявивши, що вона неодноразово вводила громадськість в оману щодо небезпек на своїх платформах. У Європі Європейська комісія запросила інформацію про те, як Meta захищає дітей від незаконного та шкідливого контенту.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео