25 Кві 2022, 15:12

McDonald’s запустили ініціативу нагородження співробітників

Компанія McDonald’s в США запустила нову ініціативу щодо нагородження співробітників. Кампанія отримала назву «Спасибі, команда» та дозволить клієнтам по всій країні відзначити членів команди та менеджерів, які роблять все можливе, щоб надати клієнтам професійні послуги.

Бренд просить клієнтів надсилати особисті історії про те, як співробітники зробили їх день кращим, чи то кухарі, чи то менеджери, чи то кур’єри.

Зібравши історії, McDonald’s відзначить цих чудових працівників у своїх ресторанах по всій території США «єдиним у своєму роді досвідом подяки», персоналізованим з урахуванням їх смаків та інтересів.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Наприклад, команду в торговому центрі в Атланті відвідав реперLil Yachty, щоб розділити з ними трапезу і підкреслити зусилля, з якими вони роблять все можливе, щоб день у день обслуговувати клієнтів.

Сам колишній співробітник репер сказав: «Я віддаю належне всій команді McDonald’s, яка приходить і старанно працює кожен день. Вони заслуговують на великі події, справжні свята, і я тут для цього».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео