11 Лис 2022, 11:15

Листи канадських військових перетворили в мистецтво за допомогою ШІ

Фонд True Patriot Love Foundation, який підтримує військових, ветеранів та їхні родини, у партнерстві з Wunderman Thompson запустив новаторську кампанію, яка поінформовує канадців про важливість пам’ятати тих, хто служив і продовжує служити в канадських збройних силах. Використовуючи штучний інтелект (ШІ), листи канадських ветеранів Першої світової війни, Другої світової війни, війни в Кореї та війни в Афганістані перетворюються на реалістичні зображення, що показують те, що пережили ті, хто перебував на передовій.

З використанням генератора зображень MidJourney, кампанія “Remastered Memories” оживляє сцени з поля бою, госпіталів та життя в окопах, описані в листах військових, які були відправлені близьким. Образи створюють більш повну картину і реальність служіння і самопожертви, даючи канадцям унікальну можливість зрозуміти реалії бойових дій, коли чверть канадців віком до 45 років не бачать важливості Тижня пам’яті.

«Для багатьох канадців Тиждень пам’яті втрачає свій вплив та значення. Молоде покоління не розуміє впливу війни на тих, хто служить, і на нашу країну загалом», — сказав Нік Бут, головний виконавчий директор True Patriot Love. «У Канаді понад 461 тисяча ветеранів. Багато хто може бути ізольований або потребувати нашої допомоги; чи то за допомогою психічної чи фізичної реабілітації після травм; допомога у переході від військового до громадянського життя або просто підключення їх до ширшої спільноти, яка розуміє їхній досвід. True Patriot Love прагне повернути канадців до своїх збройних сил і підкреслити вплив служби як під час Другої світової війни чи Кореї, так і на сучасних ветеранів, які, можливо, билися в Боснії, Афганістані або брали участь у війнах, наприклад, в Україні. Ця унікальна кампанія створює потужні візуальні уявлення про реальний досвід, дозволяючи всім нам побачити, як виглядав світ очима того, хто служив».

Серія Remastered Memories буде виставлена ​​на загальний огляд на білбордах по всій Канаді, а також у національній газеті та на веб-сайті True Patriot Love. Оскільки канадці відзначають День пам’яті 11 листопада, ця кампанія призначена для того, щоб надихнути канадців на співчуття та подяку за службу та самопожертву ветеранів за допомогою приголомшливих візуальних зображень, що зображують особистий досвід.

«Слова можуть розповісти лише частину історії, – каже Арі Елкубі, головний креативний директор Wunderman Thompson Canada. «Можливість використовувати технології для більш повного захоплення та обміну спогадами була ідеальним способом вшанувати спадщину кожного солдата та гарантувати, що ми пам’ятаємо ветеранів, які пожертвували своїм життям за свою країну та світ».

Листи для Remastered Memories були отримані з Національного військового музею у Оттаві та Національного архіву. Команда, яка стоїть за цією ініціативою, з нетерпінням чекає на другий етап, на якому True Patriot Love Foundation планує проводити аукціони зі збору коштів на картини по всій Канаді, починаючи з Міжнародного жіночого дня в березні, де картини створюватимуться на основі історій жінок-військовослужбовиць.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео