27 Гру 2022, 12:29
PR

600 тис. продуктів: підсумки гуманітарної програми L’Oréal Україна

Компанія забезпечила українців 600 тис. засобами для гігієни та планує доставити понад 250 тис. од. у 2023 році.

Від початку російського вторгнення компанія L’Oréal Україна спрямувала свої зусилля на забезпечення українців засобами гігієни. Компанія забезпечила українців 600 000 засобами для гігієни у понад 60 населених пунктах України. Гуманітарна допомога була спрямована на забезпечення лікарень, пологових будинків, центрів з вимушено переміщеними особами, будинків для літніх людей, Територіальної оборони та ЗСУ. Географія доставок охоплює майже всі області, в тому числі і нещодавно деокуповані території як Херсон, та часто обстрілювані території – як Харків, Ізюм, Нікополь, Бахмут.

Реалізація гуманітарної підтримки здійснюватиметься спільно з благодійними фондами «Let’s help» та «Твоя опора».

Також Група L’Oréal передала 5 млн грн на гуманітарну підтримку вимушено переміщених осіб. З них по €50 тис – Міжнародній благодійній організації «СОС Дитячі Містечка» (SOS Children’s Villages), Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Україна) та Міжнародному надзвичайному фонду допомогидітям при ООН (UNICEF Україна). 

Протягом серпня-вересня був реалізований спільний проєкт «СОС ДІТИ. ПРОГРАМА ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ» у Харківській області з СОС Віледж Дитячі Містечка.

3254 українця у 12 населених пунктах від Харкова до щойно деокупованої Бригадирівки отримали продуктові, гігієнічні, медични набори та індивідуальну допомогу за підтримки СОС Дитячі Містечка Україна

Для створення належних побутових умов також облаштували меблями сім’ї СЖО Бровари, соціальний центр СОС Дитячі Містечка в Броварах та Фастові. 

Завдяки UNFPA Україна, 6200 жінок отримали набори медикаментів та інших медичних засобів для потреб обласних лікарень у Чернівцях та Івано-Франківську. Ці лікарні обслуговують потреби вагітних жінок і породіль у цих регіонах, а також переселенців, які проживають у цих регіонах. Лікарні обласного рівня здебільшого займаються більш складними випадками, пов’язаними з вагітністю та пологами, які потребують більш професійної та спеціалізованої підтримки.

Мета гуманітарної програми L’Oréal Україна у 2023 — продовжувати допомагати українцям та забезпечити їх ще понад 250 000 засобами длягігієни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео