27 Гру 2022, 11:39

Культурний всесвіт — Syngenta

Соціальна відповідальність є невід’ємною частиною діяльності компанії «Сингента». Це важлива складова всього, що ми робимо — від розроблення нових продуктів до контролю впливу нашої діяльності на довкілля.

Компанія «Сингента» впроваджує інновації агротехнологій і діджиталізації агробізнесу задля підвищення врожайності та прибутковості сільгоспвиробників, водночас зменшуючи вплив на довкілля, скорочуючи економічні витрати і заощаджуючи природні ресурси. Крім того, ми реалізовуємо важливі внутрішні та зовнішні соціальні програми, які сприяють розвитку компанії, галузі, громад та добробуту країни. Ми ефективно взаємодіємо з представниками держави і галузевими асоціаціями, громадськими організаціями та навчальними закладами. Компанія дбає про прогресивне європейське суспільство, турбується про майбутні покоління, розвиває співробітників і вірить у те, що всі її дії роблять нас і нашу країну успішною.

«Сингента» ділиться знаннями і практичним досвідом з талановитою молоддю, яка прагне стати справжніми фахівцями сільськогосподарського сектора, а також створює умови для професійного та особистісного зростання, підвищення кваліфікаціїї власних експертів у компанії так і за її межами.  

Про це, і не тільки, наш національний освітній проєкт, спрямований на розвиток потенціалу аграрної експертизи від школярів до керівників. Ми, як ніхто інший, знаємо, що агробізнес — це важка справа, але ми також знаємо, що вона захоплива і натхненна. Ми прагнемо долучити школярів і студентів, які зацікавлені працювати в агро, та співробітників компанії до вдосконалення знань, розширення власної експертизи, розвитку практичних навичок в агро.

Ми робимо все можливе, щоб зацікавити молодь залишитися в Україні й розвивати її аграрний потенціал разом із досвідченими і потужними агротехнологічними компаніями. Ми пропонуємо студентам аграрної галузі, котрі мріють пов’язати своє життя з агрономією, і студентам комерційної спеціалізації проходити практику безпосередньо на наших потужностях. Саме так можна здобути ціннісний досвід всередині агробізнесу, а також практичні навички, які дозволять швидко навчатися й адаптуватися, визначати індивідуальні цінності, розвивати лідерські якості, старанність та ініціативність.

Ми також впевнені, що натхненні приклади лідерів компанії спонукають команду від новачків до досвідчених експертів на нові звершення.

За роки існування проєкту сума інвестицій вже становить понад 50 млн грн, і ми цим пишаємося.

Щороку ми масштабуємо проєкт, залучаємо нові важелі впливу і  розширюємо зону партнерства. Натепер нашими партнерами є сім вишів, з якими ми активно взаємодіємо під час спільних навчальних програм та ініціатив. Щороку понад 50 лекторів та кураторів залучаються до проєкту, більш ніж 2000 студентів навчаються за нашою програмою. За роки існування проєкту сума інвестицій вже становить понад 50 млн грн, і ми цим пишаємося.

«Сингента» впевнена, що популяризація агро як мейнстриму, зрощування молодих талантів та вдосконалення експертизи професіоналів в агро  — ключові завдання сталого бізнесу, адже це забезпечує подальший розвиток галузі та відновлення економіки України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео