01 Вер 2023, 14:48

Креативники розповіли, як намалювати смак пекельної піци

Складно уявити, що відбувається в голові у ілюстратора, коли він працює над проєктом, але співпраця агенції Brain Tank з новим брендом піци Hellboy — це цілком собі нагода зазирнути та краще зрозуміти тонкощі ілюстраторського ремесла зсередини. 

Про це розповів креативний директор агенції Андрій Франчук.

Brain Tank отримали завдання зробити домальовки у трендовій стилістиці для нового бренду піци Hellboy, створивши для кожної піци та комбо окрему історію.

Катя Гаврилко — це ілюстратор проєкту, саме вона вдихнула життя в історії піц через свої домальовки.

Історія цієї піци пов’язана з назвою. Зі слів ілюстраторки, її одразу ж зацікавило значення нетривіальної частинки “Hellboy”, що насправді несло у собі образ фантастичного героя коміксів, якого так полюбляє молодь: “Познайомившись з персонажем, мій інтерес до проєкту розігрався ще більше, бо всесвіт виявився дуже цікавим для мене”.

Отримавши від клієнта матеріали для роботи, Катя відчула, якою вона бачить саме цю історію, якими домальовками слід передати вайб самого персонажа Hell-боя, і головне — як підкреслити смак цієї “пекельно гострої” піци з перчиками халапеньйо. До речі, у порівнянні з героєм перчики вже не відчувають себе такими гострими та “пекельними”, як Hellboy.

Сорі, веган — піца справжніх м’ясоїдів 

Піц було багато. Тому на поміч Каті прийшла команда: копірайтер Ілля та менеджерка проєкту Марія допомагали придумувати унікальні історії з різним характером, настроєм і жанром. От, наприклад, “Сорі, веган” — піца для щирих м’ясоїдів, для якої Ілько придумав комічну історію з янголятком броколі на одному плечі та чортенятком ковбаскою на іншому. Герой у рогатому шоломі, з відсилкою до вікінгів, як справжній брутальний м’ясоїд, обирає бік ковбаски та пускає ковбасних чортенят до своєї піци. Броколі відлітають на пінній хмаринці, яку здуває герой зі свого напою, тим самим відхиляючи їхню ідею вегетаріанства.

Пекельна пара — злодійське комбо з перчинкою

“Holly Holly” — це комбо з двох піц, поєднаних разом. Цікава пропозиція від піцерії й, не менш цікава, та одночасно складна робота для ілюстрування. У креативній сфері навіть менеджери креативні, тому об’єднавши піцу “Хантер” та “Ранчо” сенсами, менеджерка Марія придумала сюжет справжнього блокбастера з шерифами та злочинцями. Безстрашні злодюги-перчики у розшуку, але наполегливо намагаються пробратися до піци. Шерифи відпочиваючи втрачають свою пильність і потрапляють у гостру пастку пустунів чилі.

Вегетаріанське хуліганство — бо це не про зануд 

Ну і на завершення, “Вегано хулігано” — вегетаріанська піца з грибочками та червоною цибулькою, для підкреслення різноманітності всіх цих історій, і у той же момент протягнутої крізь усі ілюстрації атмосфери бунтарства. Після гострих м’ясних бумів, вегетаріанське хуліганство Катя вирішила зобразити як сучасну банду стильних інгредієнтів, які не бояться бути собою, і через свою графіті-творчість транслюють своє натхнення вегетаріанством для інших.

Анімація

Розкажіть друзям про новину

Нове відео