23 Сер 2022, 14:36

Креативники створили серію постерів, які мовою жестів єднають українців

За останні 30 років російський уряд витратив мільярди доларів, намагаючись розділити український народ на умовні «схід» та «захід». Проте все, що у них вийшло — це згуртувати сорок мільйонів українців у єдиний кулак, чия сила стала прикладом для всього світу.

З нагоди Дня Незалежності, найважливішого за всю історію України, креативники з Madcats створили серію інтерактивних постерів, які мовою універсальних жестів дають можливість висловити свою єдність з Батьківщиною.

Постери були розклеєні на вулицях старого Києва: біля Золотих Воріт, неподалік від Рейтарських ворон, та навпроти птахів зі Скверу Інтелігентів. Кожний перехожий зможе зробити сердечко, дати пятюню нашому воїну, чи відбити кулачка дівчині у вишиванці.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Ці постери можна також знайти в електронному форматі у відкритому доступі — для всіх, хто захоче завантажити, роздрукувати та розклеїти їх біля своїх домівок.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео