29 Июн 2022, 12:24

«Красуня», «Міс Конгеніальність» та інші: 1000 доларів за перегляд фільмів

Ювелірна компанія США Shane Co. шукає когось, хто переглянув би 10 фільмів, присвячених «сяянню».

Цей термін описується в Urban Dictionary так: «Glow Up — це ментальна, фізична та емоційна трансформація на краще. Glow Up може бути як природнім, так і запланованим. А також поступовим і постійним чи швидким та тимчасовим».

До списку фільмів потрапили такі, як «Красуня», «Диявол носить Prada», «Міс Конгеніальність», «Моя прекрасна леді» та «Це безглузде кохання». І завершує список версії 2020 року «Мулан», «Остання відпустка», «Кохання не купиш», «Моє велике грецьке весілля» та «У владі Місяця».

Компанія Shane Co. сказала: «Ми шукаємо любителів кіно, яких надихнула хороша історія про «сяяння», щоб переглянути 10 фільмів про нього. Фільми про «сяяння» — це фільми, в яких головний герой переживає незабутні психологічні та фізичні зміни».

«На додаток до перегляду фільмів також попросять робити нотатки та відстежувати конкретні деталі в кожному з фільмів».

В оголошенні про вакансію наголошувалося, що ідеальний кандидат матиме «сильне особисте зростання або власну блискучу історію», буде в захваті від фільмів і зможе подивитися всі 10 фільмів за короткий проміжок часу.

Зокрема, щасливчик матиме один місяць, щоб дивитися фільми в обмін на 1000 доларів.

Вибраний кандидат буде оголошений 12 серпня, і він також отримає подарункову картку Amazon на 50 доларів для прокату всіх фільмів.

В компанії сказали: «Ви отримаєте окремий робочий лист для нотаток до кожного фільму. Усі фільми потрібно буде переглянути, і всі робочі аркуші мають бути заповнені до п’ятниці, 9 вересня».

Кандидатам має бути не менше 18 років, і вони мають бути громадянами США. Їм потрібно буде розповісти команді, чому вони найкраще підходять для цієї роботи, описати свій улюблений сюжет із «сяянням» та подати заявку до 29 липня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео