Розробник Epic Games оголосив про свої плани з надання гуманітарної допомоги в Україні. Усі гроші, зароблені Fortnite в період з 20 березня по 3 квітня, з початку нового сезону, будуть поділені між чотирма організаціями, які надавали допомогу під час конфлікту. Головна мета компанії розказати про жорстоку війну, яка відбувається прямо зараз та показати наслідки нападу росії на Україну.
Відповідно до цього Microsoft приєдналася до Epic, взявши на себе таку ж обіцянку: чистий прибуток від продажів Fortnite на платформах Xbox буде спрямований на те саме.
We’re excited to share that @Xbox is joining us in this effort and is committing their net proceeds for Fortnite during this time, so that we can get more aid to the people of Ukraine. https://t.co/JYpF3ZDLC8
— Fortnite (@FortniteGame) March 20, 2022
З чотирьох благодійних організацій, які підтримують Epic та Microsoft, три очолює Організація Об’єднаних Націй: ЮНІСЕФ, Всесвітня продовольча програма ООН та Агентство ООН у справах біженців. Пожертвування Fortnite також підуть на підтримку американської некомерційної організації Direct Relief, яка, за їхніми словами, виконує місію «поліпшити здоров’я та життя людей, які постраждали від бідності чи надзвичайних ситуацій, незалежно від політики, релігії чи платоспроможності».
Важко сказати, скільки становить прибуток Fortnite за два тижні, але, ймовірно, це чимала цифра. Дохід від гри в 2018 і 2019 роках склав близько 9 млрд. доларів, а Epic, яка також ліцензує один з найбільш широко використовуваних пакетів інструментів для розробки ігор та управляє збитковим на даний час Epic Games Store, заробила 5,1 мільярда доларів у 2020 році.
It’s the ultimate battle for the Zero Point in Chapter 3 Season 2: Resistance! pic.twitter.com/b5l9H5zlwQ
— Fortnite (@FortniteGame) March 20, 2022
Це не перший крок Epic на підтримку України. Оскільки після початку вторгнення виробник Fortnite приєднався до інших компаній та призупинив свою комерційну діяльність у Росії.
Однак Epic вирішила не відключати там усі свої послуги, зазначивши у своєму оголошенні, що «ми не блокуємо доступ з тієї ж причини, через яку інші засоби зв’язку залишаються в мережі: вільний світ має тримати всі лінії діалогу відкритими».