17 Жов 2022, 16:14

Каньє Вест оголосив про покупку соціальної мережі

Каньє Вест, тепер відомий як Ye, оголосив про купівлю Parler, соціальну мережу, схожу на Twitter, яка позиціонує себе як основу свободи слова. Вона стала відомою як платформа прихильників Дональда Трампа.

Невідомо, як довго зірка планувала купити Parler, але це оголошення було зроблено після того, як Twitter та Instagram забанили його акаунти минулого тижня за антисемітські публікації. Twitter заблокував його обліковий запис після одного з постів, а Instagram видалив образливий пост.

Оголошуючи свій намір купити Parler, Ye сказав: «У світі, де консервативні думки вважаються спірними, ми повинні переконатися, що ми маємо право на вільне самовираження».

Джордж Фармер, генеральний директор Parlement Technologies, якій належить Parler, схвалив рішення, сказавши: «Для Parlement буде честю допомогти йому в досягненні його цілей [свободи слова]».

У компанії заявили, що обидві сторони укладуть «остаточну угоду про купівлю» і очікують, що її буде закрито до кінця 2022 року.

Ціна покупки не була названа, але Parlement заявила, що вона «включатиме постійну технічну підтримку» після завершення угоди, а також використання приватних хмарних сервісів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео