15 Июн 2022, 16:37

Instagram представляє нові інструменти батьківського контролю

Meta докладно розповіла про функції безпеки для підлітків у Instagram та Quest, про які було повідомлено у березні, та докладно описала кілька оновлень на обох платформах.

Функції батьківського контролю в Instagram були розширені, і тепер батьки та опікуни можуть:

  • Надіслати своїм дітям запрошення активувати інструменти контролю (раніше це могли ініціювати лише діти).
  • Встановити певний час використання Instagram протягом дня чи тижня.
  • Переглядати додаткову інформацію, коли їхня дитина скаржиться на обліковий запис або публікацію, у тому числі про те, на кого поскаржилися, та про тип скарги.

Оновлення доступні в США для людей, у яких вже налаштований контроль, і вони почнуть розгортатися наприкінці цього місяця в інших країнах, включаючи Австралію, Канаду, Францію, Німеччину, Ірландію, Японію та Великобританію, з метою зробити їх доступними по всьому світу до кінця року.

Підлітки в Instagram в деяких країнах почнуть бачити підказки, що спонукають їх переключити увагу на іншу тему, якщо вони неодноразово дивились один і той же тип контенту. Instagram пояснює у своєму блозі: «Цей поштовх призначений для того, щоб спонукати підлітків відкривати для себе щось нове і виключає певні теми, які можуть бути пов’язані з порівнянням зовнішності».

Компанія додала, що 58,2% респондентів недавнього дослідження частково або повністю погодилися з тим, що підказки покращують їхню роботу в соціальних мережах, допомагаючи їм уважніше ставитися до свого часу на платформі, а власне дослідження Instagram показало, що кожен п’ятий підліток, який бачив підказку, змінював тему.

Instagram також розширить свої повідомлення про перерву, нагадуючи підліткам, коли вони витратили тривалий період часу на перегляд роликів, за допомогою нагадувань з роликами, розробленими молодшими креаторами, включаючи @abraxaxs, @foodwithsoy та @mayasideas.

Нагадування Reels тестуються в Австралії, Канаді, Ірландії, Новій Зеландії, Великій Британії та США, і цього літа планують розгорнути їх в інших країнах.

Instagram працює з керівним комітетом експертів у галузі дитячої психології та діджитал грамотності, щоб надати молодим креаторам у США рекомендації про те, як використовувати мову, яка зміцнює емоційне благополуччя та самооцінку, як створювати відповідальний контент в Інтернеті та як вони можуть дбати про себе та свої спільноти онлайн та офлайн.

Контент від таких організацій, як Центр досліджень кіберзалякування, Media Smarts, Національна асоціація освіти в галузі медіаграмотності та ParentZone, додається до освітнього центру в Instagram Family Center, за такими темами, як безпечне спілкування з іншими та як краще усвідомлювати себе в Інтернеті, а також додається нова сторінка конфіденційності, що охоплює налаштування за замовчуванням, функції та налаштування конфіденційності у Facebook, Instagram, Messenger та Quest.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео