10 Май 2022, 15:43

Герої всесвіту Marvel закликають глядачів ставати донорами крові

У новій кампанії Національна служба охорони здоров’я Великобританії задіяла супергероїв Marvel Бенедикта Камбербетча, який грає Доктора Стівена Стренджа, та Елізабет Олсен, яка грає Ванду Максимофф і Червону Відьму, щоб закликати доблесних «героїв із реального життя» здати кров.

Це звернення підготовлене ​​на замовлення Walt Disney Studios та спеціального органу охорони здоров’я NHS Blood and Transplant, вийде якраз до виходу фільму «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» і триватиме до 19 червня. Реклама транслюватиметься на великому екрані в деяких кінотеатрах та поширюватиметься в соціальних мережах.

«У реальному світі вам не потрібні костюми та спецефекти, щоб бути героєм… Ви можете стати героєм своєї історії та чужої, просто здавши кров», — говорить Камбербетч.

Елізабет Олсен додає: «Ви вже маєте можливість змінити реальність і змінити часові рамки… Тому що лише одна година вашого часу може врятувати життя трьом людям».

NHS робить цю заяву після виснаження запасів крові, спричиненого пандемією. Щоб компенсувати нестачу, службі охорони здоров’я країни знадобиться 100 тисяч донорів, щоб передплатити кампанію зі здачі крові цієї весни.

«Донори крові вирішують змінити ситуацію, як і супергерої у «Докторі Стенджі: у мультивсесвіті божевілля», — пояснює Зішан Асгар, голова комерційного партнерства NHS Blood and Transplant, у прес-релізі. «Ми хочемо показати громадськості, що вони вже мають можливість рятувати життя, просто здаючи кров».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео