21 Бер 2022, 14:26

Футуристична NFT-колекція уособлює відважних українських солдатів

Троє друзів, сидячи три тижні в бомбосховищі в Києві, створили благодійну NFT колекцію.

100% від отриманого прибутку, будуть передані як благодійні внески на підтримку ЗСУ та всіх українців, які постраждали від російського вторгнення.

UKRAINIAN CYBORG SOLDIERS – це футуристична колекція відважних українських солдатів, які продовжують безстрашно боротися зі злочинною армією російського диктатора путіна. Весь світ вважав, що друга за потужністю в світі російська армія захопить Україну за 2 дні, але українські солдати успішно продовжують громити загарбників уже 24-й день, а український народ непохитно вірить у свою перемогу.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Колекція складається з 6 NFT героїв, які були створені у футуристичному стилі, як уособлення борців за свободу для всього світу. В образи були інтегровані передові технології, такі як Javelin, Bayraktar, Starlink, надані країнами-партнерами для перемоги у цій війні. Особливе місце у колекції займає персонаж Starlink, який планують подарувати Ілону Маску на знак подяки від кожного українця за допомогу у протистоянні агресору.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео