Фотопроєкт, UGC, співпраця з інфлюенсерами:  як Burda Media Ukraine реалізувала промокампанію для Avon
22 Тра 2024, 14:55

Фотопроєкт, UGC, співпраця з інфлюенсерами: як Burda Media Ukraine реалізувала промокампанію для Avon

Burda Media Ukraine реалізувала промокампанію для Avon, щоб познайомити аудиторію з новою продукцією косметичного бренду, а також стимулювати генерацію користувацького контенту, відгуків і рекомендацій. Для того залучили блогерів, мікро- і наноінфлюенсерів, а в якості медійного майдачика в онлайні задіяли глянець Marie Claire.

І в українських, і світових реаліях наразі переважна мета кампаній впливу — створення user generated content, відгуки реальних людей, користувачів, що суттєво впливають на продажі. Завдання брендів — не просто донести до споживача переваги продукту, а й зробити просування природним і щирим.
Анна Галайко
керівниця агентства Burda Media Influencer

Відтак кампанію поділили на чотири етапи. Важливою складовою кожного зробили чотири проєкти на платформі Naprobu.ua з її багатотисячною базою мікро- і наноінфлюенсерів. Специфіка в тому, що спочатку інфлюенсери тестують новий продукт, а вже потім рекомендують його, розповідають у соцмережах тощо. Це вельми актуально для компаній, які виводять на ринок новий продукт, бо в такий спосіб окрім промо отримують ще цінний фідбек. 

Загалом із великої кількості анкет і охочих протестувати продукцію бренду запросили 350 осіб. Їм запропонували випробувати крем, туш для вій, помаду зі зволоженням, а також познайомитися з ароматами Today, TTA Wonder, Far Away Beyond The Moon і Attraction Awaken від Avon. 

Важливо, що від проєкту до проєкту інфлюєнсерів ретельно добирали і «збільшували» за кількістю фоловерів. Усю продукцію теж розподілили за групами інфлюенсерів.

Так, якщо перші два проєкти доручили наноінфлюенсерам з 1 тис підписників, подальші — мікро-, а потім і макро-, блогерам з понад 150 тис аудиторією. За словами Анни Галайко, такий мікс сприяє формуванню довірі та добре справляється з побудовою знання про продукт, коли потрібне охоплення великої аудиторії.

Окрім того, до кампанії запросили нішевих спеціалістів — косметологів. Завданням для них було також протестувати спеціальну лінійку Anew Renewal Protinol Power, поділитися з аудиторією думкою про ці засоби догляду за шкірою та роз’яснити дію запатентованої технології Protinol. Їхні відгуки покладено на лендинг Marie Claire в онлайні. 

До слова, редакція видання Marie Claire, включно з головною редакторкою, теж занурилась в експеримент. Для тесту взяли оновлювальну сироватку для обличчя «Енергія Протінолу» та крем для шкіри навколо очей цієї ж лінійки. Згодом у межах того ж digital-спецпроєкту розповіли читачам про результат з власного досвіду використання.

Емоційну складову кампанії посилив фотопроєкт «Переможне кохання», організований для промо парфумів Attraction Awaken від Avon — для нього та для неї. Щоб розкрити ідею парних ароматів, оголосили конкурс на WOM-платформі Naprobu.ua та закликали розповісти свою історію кохання. Зрештою обрали три історії, три пари, з якими зробили фотосет.

У таких кампаніях дуже багато залежить від стратегії та ретельності добору інфлюенсерів для співпраці, побудови цілісної системи за участі реальних людей, блогерів, експертів, медіа тощо.
Анна Галайко
керівниця агентства Burda Media Influencer

У такий спосіб бренд отримав крім підтримки впізнаваності та популяризації продуктів ще й user generated content — серію відгуків, фото і відео про продукцію, які надалі вправно використовує у власних проєктах, каталогах продукції, комунікаціях з потенційними споживачами та інших заходах для збільшення продажів. 

Загалом за результатами цієї промокампанії у всесвітній мережі та соціальних медіа згенеровано понад 1 000 одиниць користувацького контенту та понад 40 одиниць професійного контенту. 

Розкажіть друзям про новину