16 Сер 2022, 16:27

«Фонд Маша» отримав від Івана Дорна майже півмільйона гривень

Іван Дорн задонатив «Фонду Маша» майже півмільйона гривень. Три місяці співак їздив з концертами дев’ятьма країнами, щоб передати всі зароблені гроші на допомогу українцям.

Кожного дня «Фонд Маша» Маші Єфросиніної допомагає і отримує допомогу. Доволі часто донати надходять від публічних людей. Наприклад, команда Івана Дорна зробила пожертву в розмірі 474875 гривень. Це гроші, які музиканти зібрали під час туру дев’ятьма країнами світу. Вони проїхали 43 тисячі кілометрів, відіграли 11 концертів і віддали все зароблене на підтримку України. В тому числі, й «Фонду Маша».

Завдяки цьому донату було закрито одразу декілька різних гуманітарних запитів в різних регіонах України. Це і ліки, і продукти харчування, і гігієнічні засоби, одяг і взуття, і навіть обігрівачі для будинку-інтернату, який зараз будується в Мукачеві.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Ліки по запитах поїхали в Запорізький Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги №9 і Обласну клінічну лікарню Івано-Франківська, одяг і взуття – в Чернігів, гігієнічні засоби – в Харківську, Черкаську, Дніпропетровську області, розповідають в фонді. Продукти – на Львівщину і Чернігівщину, а господарчі товари – на Чернігівщину і Київщину. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео