05 Жов 2022, 13:27

Донат на цеглинку для родини допоможе у побудові нової домівки для неї

До свого 23-го Дня народження Eldorado.ua запустив соціальну ініціативу «Цеглинка для родинки». Кожен бажаючий може подарувати цеглинку за 23 грн і тим самим зробити благодійний внесок в побудову нової домівки українській сім’ї, чиє власне житло було повністю зруйновано.


Одним із партнерів соціальної ініціативи стало ГО «Сімейний сад», яке допомагає знайти сім’ї та, відповідно, допомагає знайти для них можливість організувати будівництво довготривалих модульних будинків. На сайті громадської організації можна знайти історії конкретних сімей, які потребують допомоги.

Eldorado.ua дарує перші 23 тисячі цеглинок в рамках ініціативи, та запрошує всіх небайдужих зробити добру справу – подарувати цеглинку для родинки в Eldorado.ua заради майбутнього українських сімей.

Вже більше року позиціювання Eldorado.ua тісно пов’язане з сім’ями. Команда Eldorado.ua працює кожного дня, щоб в українців було все необхідне для життя та зв’язку з близькими. Завдяки ініціативі «Цеглинка для родинки» ми можемо разом з нашими партнерами та клієнтами, друзями та близькими допомагати українським сім’ям, цеглинка до цеглинки будуючи нове житло.
Віра Вітинська
CEO Eldorado.ua

Допомогти може кожен. Для цього потрібно просто зробити благодійний внесок у розмірі 23 гривні на сайті Eldorado.ua або в роздрібних магазинах мережі. Даруючи цеглинку в роздрібному магазині, можна отримати тематичні наліпки на згадку про свій вклад в спільну добру справу. Свою цеглинку можна додати до будь-якої покупки товарів в Eldorado.ua або зробити свій внесок окремо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео